Artcoin

05.03.2019
167
A+
A-
Artcoin

Sanat kripto para ICO’muza Hoş Geldiniz

Sanat dünyası geleneksel olarak şeffaf olan bir şeydir ve yatırımcı odaklı bir topluluk olan ArtCoin’in yatırımcılar için gerçek bir değişim yarattığı yer burasıdır. 

Kullanıcılara kripto para birimleri kullanan işlemler konusunda rehberlik eden ArtCoin, yatırımcıların Akıllı Sözleşmeler platformlarının artan güvenlik ve şeffaflığından yararlanmalarını sağlar.

 Günlük yatırımcıların normalde erişemeyeceği bilgileri bir araya getirerek, ArtCoin sanat piyasasını demokratikleştirir ve yatırımcılar ile sanat endüstrisi arasında doğrudan bir ilişki kurar.

Artcoin Hakkında

Üst düzey sanat, hem altını hem de S&P’yi geride bıraktı.

 Artcoin, Raphael, Van Gogh veya Picasso gibi sanat eserlerinin fraksiyonel kısımlarını satın alabilen perakende yatırımcılar için sanat pazarını merkezden uzaklaştıracak ve açacak bir belirteçtir.

Artcoin ile çalışacak olan ağ, Artchain olarak adlandırılan, önemli sorunları çözecek, verimliliği artıracak ve sanat piyasasında sahtekarlığı önleyecek hem donanım hem de yazılım kullanan, özel teknolojiyi kullanarak, milyarlarca sanat piyasasını kapsayan gerçek bir iş modeline dayanıyor.

Her Artcoin’in değeri yalnızca ağ etkileri (ağ kullanımının artması) nedeniyle değil, aynı zamanda ağın kökenini izlemek, gerçekliği doğrulamak ve zamansız parçaların sorunsuz bir şekilde işlemden geçirilmesini sağlamak için gerçek dünyadaki yardımcı programlarla kullanmak için ücretler nedeniyle artacaktır yatırımcılar arasında sanat.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.