Avusturya Postanesi Ethereum Pulları Verdi

23.06.2019
68
A+
A-
Avusturya Postanesi Ethereum Pulları Verdi

Avusturya Postanesi kısa bir süre önce, dünyadaki pul koleksiyoncularının, her birine 0.01666666 ETH’nin gömülü olduğu 1.500 kırmızı pul üzerinde ellerini almak için koştuğu bazılarının tarihte en nadir pul olarak adlandırdığı şeyi yayınladı.

Dediler:

“Austrian Post, ilk defa Ethereum Blockchain’te dijital görüntü olarak saklanan bir pul sunuyor. Bu, damganın tüm eski sahipleri veya dijital görüntüleri için tam izlenebilirliği garanti eder. ”

Pul Nadirliği
Postane tarafından her biri kendi dijital rengine sahip toplam 150.000 adet pul çıkartılmıştır. Kırmızı olanlar nadirdir, ardından sarı olanları mavi ve yeşil olanları, en yaygın olanları siyah pullardır.

Avusturya Postanesi pulları 6,9 avroya sattı, şimdi tüm koleksiyon eBay’de on bin dolar harcadı. Ancak, kırmızı olanlar zaten eBay’de tükendi

Eter Kağıt Cüzdanlar
Bu kripto damgaları aslında mektup göndermek için de kullanılabilir, aynı zamanda bir koleksiyoncu eşyasıdır, dolayısıyla nadirdir.

Bunlar ayrıca, çizik bir yüzeyle kaplanmış kendi özel anahtarlarına sahip gerçek Damga cüzdanlarıdır ve damgaları temelde çok nadir bulunan Ether kağıt cüzdanları haline getirir.

Şifreleme damgalarının her biri, onları farklı ve tanımlanabilir kılan benzersiz kimlikleri olan benzersiz simgelerdir. Şu anda bu pullarla toplam 150.000 işlem gerçekleştirilmiştir.

Benzer ama farklı
Pulların hepsi birbirine benziyor, bu yüzden elinizi bir taneye sokacak şanslı birkaç kişiden biriyseniz, kaşenin gerçek rengini ortaya çıkarmak için basit QR kodunu tarayın. Aktarmayı planlıyorsanız, özel anahtarı ortaya çıkarmak için yüzeyi çizmeniz yeterlidir.

Ancak, eğer bir koleksiyoncuysanız, çiziksiz ve orijinal ambalajında ​​bırakabilirsiniz.

Bu Avusturya damgası kriptosferde bir nimet olup Avusturya’nın Ethereum (ETH), kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisine desteğini göstermektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.