BCD Bitcoin Diamond

09.07.2019
41
A+
A-
BCD Bitcoin Diamond
  • Market Cap $217,467,473
  • 24h Vol (Global) ฿156 ($1,853,949)
  • Circulating Supply 186,492,898
  • Issue Date 2017-11-16

Bitcoin Diamond, Kasım 2017’de oluşturulan Bitcoin’in sert bir çatalıdır. Bitcoin Diamond’ın geliştiricileri, cryptocurrency’in toplam arzını Bitcoin’in 10 katı olan 210 milyon olarak belirledi.

  Bitcoin fiyat dinamikleri ve arz ve talep hususlarının yanı sıra, Bitcoin Diamond ayrıca, optimize edilmiş bir X13 madenciliği algoritması ve ayrıca Bitcoin Cash’ten çekilen elemanların yanı sıra, 135 GB’lık blok zinciri boyutu ve maksimum 4.8 milyon işlem hacmi gibi Bitcoin Cash’ten de ayrılıyor gün. Bitcoin Diamond ayrıca, Bitcoin gibi fakat Bitcoin Cash’in aksine SegWit ve Lightning Network teknolojisini kullanır.

Herhangi bir kredi kartından daha düşük işlem ücretleri, herhangi bir devlet destekli para biriminden daha iyi döviz kurları ve diğer dijital ödemelerden daha hızlı işlem onayları ile Bitcoin Diamond internetin ana para birimidir.

Bitcoin Diamond, herhangi bir ülkeden ürün satın almak için kullanabileceğiniz ve dünyanın herhangi bir yerindeki kapınıza gönderilmesini sağlayabileceğiniz küresel bir para birimidir. 
Her işlem için bir kuruştan daha düşük bir maliyete sahiptir ve döviz bozdurmaya gerek yoktur.

Geleneksel hükümet destekli para birimiyle paranızı hırsızlık ve enflasyondan korumak zor olabilir. Bitcoin Diamond, en yaygın kullanılan ve en güvenli şifreleme şifresi olan Bitcoin blockchain çatalıdır. Fiat para biriminin aksine, Bitcoin Diamond’ın enflasyonun kontrol altında tutulmasını sağlamak için sınırlı bir tedariği vardır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.