Binance Artık Ether Layer 2 Arbitrum’u Destekliyor, CZ, Exchange’in Ücretleri Düşürmeyi Düşündüğünü Söyledi

25.11.2021
50
A+
A-
Binance Artık Ether Layer 2 Arbitrum’u Destekliyor, CZ, Exchange’in Ücretleri Düşürmeyi Düşündüğünü Söyledi

Binance, Ethereum katman 2 çözümü olan Arbitrum One ana ağının entegrasyonunun tamamlandığını duyurdu. Önde gelen kripto para borsası Cuma günü yaptığı açıklamada, Arbitrum One Layer 2’de ETH için mevduat açtığını söyledi.

Arbitrum Open Network için Ether çekimleri daha sonraki bir tarihte açılacak ancak bununla ilgili herhangi bir duyuru yapılmayacaktır.

Diğer yandan Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance’in ABD’sinin fonlama turunu bir veya iki ay içinde “birkaç yüz milyon” dolar artırabileceği kadar kapatacağını söyledi.

Singapur’daki Bloomberg Yeni Ekonomi Forumu’nda konuşan Zhao, Binance.US’nin ilk halka arz (IPO) seçeneğine sahip olduğunu ve gelecekte ana şirketi listelemeyi reddetmediğini söyledi. Etkinlikte CZ, “Bence birkaç yüz milyon dolar” dedi ve önerilen yeni finansmanın tam sayısını bilmediğini de sözlerine ekledi.

Şirketin milyarlarca dolar kâr edip etmediği sorulduğunda Zhao, “hemen hemen evet” yanıtını verdi, ancak bir rakam vermedi. Binance kârlı olduğu için CZ, potansiyel olarak rakiplerinden daha düşük ücretler talep edebileceklerini ve borsanın bunu düşündüğünü söyledi.

kriptopara