Binance, Binance Lite İle Avustralya’da Resmi Olarak Açıldı

20.03.2019
47
A+
A-
Binance, Binance Lite İle Avustralya’da Resmi Olarak Açıldı

Önde gelen küresel kripto para birimi borsası Binance, bugün Avustralya’da nakit para ile Bitcoin satın almanın en kolay yolu olan Binance Lite Australia’nın lansmanını yaptığını açıkladı.

Binance Lite Australia, Binance’in blockchain kıtasındaki ilk fiat kapısını işaretler ve Avustralya’daki 1.300+ destekli Newsagents ağı üzerinden güvenli ve güvenilir bir bit-bitcoin aracılık hizmeti sunar.

Binance Lite Australia, şu anda Avustralya’da bitcoin satın alma seçeneği sunarken, gelecekte daha fazla dijital para birimlerini ve fiat satın alma seçeneklerini desteklemeyi planlıyor. Nakit ve kripto para arasındaki boşluğu doldurup, Binance Lite Australia, Avustralya’da kripto para kabulünü daha da güçlendiren kullanıcı dostu bir platform sunar.

“Binance Lite Australia, bitcoin satın almak için daha kolay yollar sağlayarak dijital para birimini daha da genişletiyor. Endüstrimizin büyümesini desteklemek için dünyanın dört bir yanındaki kripto geçitlerine daha fazla ilgi göstermeye devam etmekten heyecan duyuyoruz ”dedi. “Daha fazla evlat edinmenin daha fazla inovasyon ve daha ekonomik fırsatlara yol açacağına kesinlikle inanıyoruz.”

Www.binancelite.com adresinde hesap doğrulamasının ardından Binance Lite Australia kullanıcıları birkaç dakika içinde kripto almak için çevrimiçi olarak sipariş verebilir ve en yakın Newsagent mağazasına başarıyla para yatırabilir. Binance Lite Australia’nın kullanımı basit ve kolaydır ve son teknoloji ürünü sipariş işleme teknolojisi maksimum güvenliği garanti eder.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.