Bitcoin Cash Nisan ayında Blockchain Üzerinede 1.17 Milyondan Fazla İşlem Yaptı

07.05.2019
29
A+
A-
Bitcoin Cash Nisan ayında Blockchain Üzerinede 1.17 Milyondan Fazla İşlem Yaptı

Bitcoin Cash (bch) cüzdanı, Nisan ayında Blockchain’deki toplam işlemlerin %50’sini oluşturuyor.


Geçtiğimiz ay Bitcoin nakit işlemlerinin sayısına göre bir Twitter kullanıcısı ve kripto para birimi meraklısı olan I am Nomad tarafından yapılan son vahiy çarpıcı bir gerçeği ortaya koyuyor.

Bitcoin Cash blockchain üzerindeki bir hesap, son bir aydaki toplam işlemlerin yarısına yakın sorumludur. Bu, cryptocurrency topluluklarında eleştirmenler bir hesabın genel bir blockchain üzerindeki baskınlığını bash olarak bir dizi soruyu gündeme getiriyor.

BCH adresi ilk olarak 4 Nisan 2019’da bch belirteçleri aldı ve aynı gün paraları gönderdi ve o zamandan beri geçen ay 590.795 işlem yaptı. Bu, Bitcoin Cash blockchain, 1.17 milyon işlemde yapılan toplam işlemlerin yarısına yakındır. Hesabın bakiyesi şu anda 4.31901645 BCH’DE ($1,251.78 USD) ve aldı 81.06331633 BCH ($21,843.47 USD) bu dönemde.Bch hesabındaki işlemler arasındaki zaman aralığını gösteren resim (Blockchair)

Diğerleri, hesabın işlem hacmini ya bir oyunun geliştirilmesinden ya da kumar hesaplarının paraya çevrilmesinden kaynaklanırken, henüz hiçbir kanıt yayınlanmadı. Öte yandan eleştirmenler, bch hesabının işlemlerin ikinci çözümü için verilen bir spam olduğuna inanıyor.

Bir Twitter kullanıcısı (@djangobits) hesabın bir işlem hacmi yükseltici (TVB) olabileceğine inanıyor. Tweet okur,

“Bu tvb, işlem hacmi güçlendirici. Kripto paranızı işe yaramaz hale getirmek istemezsiniz, değil mi?”

Spam, blockchain’de saniyeler içinde yapılan tutarlı işlem tutarı 0.00000731 BCH tarafından daha da onaylanır. İşlem ücretleri bitcoin Cash üzerinde pratik olarak mevcut olmasa da, bir hesapla tamamlanan çok sayıda işlemin olması, yatırımcılara blockchain üzerindeki gerçek faaliyetler konusunda yanıltıcı olabilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.