Bitcoin Cash Analiz 5 Nisan

05.04.2019
17
A+
A-
Bitcoin Cash Analiz 5 Nisan

BCH / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

Tedarik bölgeleri: 300 dolar, 400 dolar, 500 dolar
Talep bölgeleri: 100 ABD Doları, 50 ABD Doları, 30 ABD Doları

Orta vadede BCHUSD görünümü yükseliş eğilimi göstermektedir. Ayıların yükseliş eğilimi hareketine yönelik düzeltme talep alanında 272.00 $ seviyesinde gerçekleşti. Bu, mum çiftindeki fitillerle, bir eğilim devam bölgesi olan 38.2 fib bölgesinde olduğu gerçeğiyle belirtildi.

Boğalar, dünkü seansın sonundan önce tedarik fiyatlarında ilk fiyat artışı ile artarak 296.31 $ ‘a yükseldi. 4 saatlik açılış mumundan sonra bugün 282.44 $ ‘dan bir mezar taşı doji oluşumu yükselişin devam ettiğini doğrular.

BCHUSD, tedarik alanında 296.05 $ ‘a yükseldi. Yukarı yönlü momentum arttıkça ve birbirinden ayrılan iki EMA’nın üstünde daha fazla mum açılıp kapanırken, trendde güç olduğunu gösteren bir tekrarlama olabilir.

Kripto para birimi kısa vadeli görünümünde yükseliş eğilimindedir. Aşağı yönlü fiyat hareketinin reddedilmesi talep alanında 272,00 $ seviyesinde gerçekleşti. Dönen top ve ardından bir doji oluşumu, boğaların kademeli olarak geri döndüğünün sinyalini verdi. İki EMA, yükselişin devamı için güçlü bir destek görevi görüyor.

Kripto para birimi tedarik alanında 296.05 $ ‘a yükseldi. Stokastik osilatör sinyalinin% olarak işaret etmesi ve fiyatın iki EMA’nın üzerinde olması durumunda, BCHUSD, kısa vadede yükseliş baskısı güçlendikçe, tedarik alanında 165.38 $ yeniden test edebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara