BitGo Dashı Eklediğini Duyurdu

06.10.2018
280
A+
A-
BitGo Dashı Eklediğini Duyurdu

Kurumsal dereceli kripto para güvenlik ve cüzdan şirketi BitGo listelenen artan kripto para sayısı, Dash desteği eklenmesiyle artırılmıştır.

Ek olarak, BitGo’yu Dash’ı destekleyen ilk çok-imzalı cüzdan ve saklama çözümü olan Dash, %85’inin paraya eklendiğini ve platforma eklendiğini belirtti.

Çok jetonlu dostu olarak kabul edilen BitGo’nun kullanıcı arabirimi, kullanıcıların platform içinde gezinmesine, Dash ve diğer para birimleri için cüzdanlar oluşturmasına olanak tanır.

Kullanıcıların tüm varlıklarını görüntülemesine, varlıklarını cüzdanlar arasında taşımasına olanak tanıyan basitleştirilmiş platform, tüm döviz varlıklarını bir arada bir araya getirme ve bunları USD cinsinden toplamlama olanağını verir. Ayrıca, tüm işlem geçmişi kullanıcı tarafından görüntülenebilir.

BitGo’nun Teknoloji Uzmanı olan güncellemeyi kabul eden Ben Cha, BitGo’nun Dash ile entegrasyonunun bugün piyasada mevcut olan en üst düzey güvenlik seviyesine sahip yeni bir para birimi modeli ve kurumsal yatırımı teşvik eden bir altyapı sağladığını söyledi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.