Blockchain Geliştirici ‘Unwritten’ yeni bir Bitcoin Tarayıcı, Bottle ortaya koymaktadır

25.03.2019
78
A+
A-
Blockchain Geliştirici ‘Unwritten’ yeni bir Bitcoin Tarayıcı, Bottle ortaya koymaktadır

İsimsiz bir geliştirici, Unwriter, kullanıcıların Bitcoin network reports Coin Geek içinde yer alan farklı içeriği keşfetmelerini kolaylaştırdı. Fikir ilk olarak geliştirici tarafından 21 Mart 2019’da ortaya çıktı.

Bottle
Bitcoin Tarayıcı

Bottle üzerine genişleyen değer özellikleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Daha önce de belirtildiği gibi, bu, kullanıcıların Bitcoin ağının içeriğini keşfetmelerine olanak tanır. Birinin beklediği bazı içerik türleri

Unwriter’ın “parlamaya “yardımcı olabileceğine inandığı bir sonraki yön,” bitcoin-native hypermedia dosyalarıdır.”Verdiği bir örnek, Bitcoin’de “JavaScript ve HTML uygulaması” yayınlamaktır. Bunu yaparken, gerekli Markdown sözde CSS taşıyan BİTCOİN, alınır. Bu, her şeyin Bitcoin’e (hatta WWW) ve başka hiçbir şeye dayanmadığını göstermek için yapıldı.

Kullanılan tarayıcı gelince, Coin Geek o zamandan beri zaten ev sahipliği yaptığı çok sayıda Bitcoin SV özelliklerinden dolayı satıldığını bildirdi.

Unwriter nihayet, yüzeye izin vermenin ve alanların en çok iyileşmeye ihtiyaç duyduklarını görmek için test edilmesinin ideal olduğuna inandıkları için, her zamankinden daha erken başlatılması için akıl yürütmelerini paylaşıyor.

Bu çaba, bsv blockchain nin pozitiflerini ve kullanışlılığını vurgulamaktadır, çünkü birçoğu, bitcoin küresinde son zamanlarda meydana gelen çatallara karşı favoritizm ifade etmemektedir.

Kripto Haber