Blockcloud Blockchain gizlilik ve Güvenlik yararları için ARPA ile stratejik bir anlaşma imzaladı

01.05.2019
165
A+
A-
Blockcloud Blockchain gizlilik ve Güvenlik yararları için ARPA ile stratejik bir anlaşma imzaladı

Blockcloud, modern, dinamik ağlar için sürekli bağlantı sunan bir Blockchain destekli TCP / IP mimarisi, ARPA ile yeni ortaklık kurdu.Stratejik şirket anlaşması, karşılıklı yarar sağlamak için işletmeleri ve Blockchain tabanlı veri güvenliği çözümleri firmasını ve Blockcloud’u bir araya getirecektir.

Blockcloud Ve ARPA Hakkında


Blockcloud, blockchain’in gelecekteki internet teknolojisiyle olan faydalarını birleştirme fikri üzerine inşa edilmiştir. Temel olarak, hareketlilik, güvenilirlik, adalet ve ölçeklenebilirliği artırırken Blockcloud’dan yararlanmayı amaçlayan küresel bir temel ağ sistemi oluşturur.

Öte yandan arpa, işletmelere ve Blockchain firmalarına odaklanan iş odaklı bir veri güvenliği çözümleri sağlayıcısıdır. Onların state-of-the-art kriptografi ve Blockchain teknolojisi işletmelerin çok partili ölçekte veri entegrasyonu, veri paylaşımı ve veri analizi almak için yardımcı olmak için harnessed edilir. Aynı zamanda, kullanıcı verilerinin güvenli ve özel olmasını sağlarken bunu yapar.

Onlara nasıl fayda sağlayacak
İşbirliği anlaşması, ARPA’NIN hizmetlerini geliştirmek için Blockcloud’un en yeni, Blockchain tabanlı internet teknolojisini kullanmasına yardımcı olacaktır.

Temel olarak, veri aktarımındaki verimliliklerini daha büyük ve daha dinamik bir ölçekte geliştirmek için kullanacaktır ve düzenli bilgi işlem hizmetlerinde gizlilik ihtiyacını artıracaktır.

Blockcloud, uygulama katmanı ağında güvenli ve güvenilir veri paylaşım hizmetleri sunma çabalarında stratejik ortaklığı kullanmayı da bekliyor. Blockcloud ekibine göre, dernekleri kendi endüstrilerinde karşılıklı faydalar sağlayacaktır. Bu ortaklığın, dünya çapında internetin istikrarını ve istikrarını iyileştirmede önemli ölçüde yardımcı olacağına inanıyorlar.

Kripto Haber