Blueshare

27.05.2019
36
A+
A-
Blueshare

Blueshare Security Simgeleri

BLUESHARE Security TOKENS (BST), Ethereum blockchain’in geleneksel özsermayesi sermaye katılma paylarını sunan, sermaye takdirini sunan ve şimdiye kadar dünyanın ilk ticari şirketi olan İsviçre merkezli bir konsolide şirket olan INTERPROM Mining AG’nin tokenize sermaye giriş paylarıdır. tüm paydaşlara temettü, hareketlilik, güvenlik ve likidite.

Blueshare Hakkında

Blueshare, 23 yıllık bir kurulu şirketin ve Grup bünyesindeki bir doğal kaynaklar projeleri portföyünün gelecekteki beklenen karlarının ve varlıklarının tanımlanmış bir özkaynak sermaye katılım payını içeren bir güvenlik belirtecidir. 

Yenilikçi Blueshare modeli, aynı zamanda dağıtılmış blok zinciri bazlı bir varlığın esnekliğini ve özgürlüğünü aynı anda ve doğal kaynakların çıkarılması ve inşasının somut gerçek hayat işini birleştiren her iki dünyanın da en iyisini sunuyor. Anında transfer edilebilir varlık belirteçleri, devam eden inşaat projelerinden ve Interprom EOOD ile Interprom Mining AG’nin gerçek varlıklarının gelir ve değerine dayanan ve güvence altına alınan, daha az riskli ve daha az riskli gelir akışına yatırım yapmanın esnek ve düşük maliyetli bir yoludur. maden araştırma imtiyazları havuzu. 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.