Blur Coin Nedir ?

03.03.2023
82
A+
A-
Blur Coin Nedir ?

19 Ekim 2022’de kullanıma sunulan Blur, NFT pazar yeridir. NFT’lerin birden fazla platformda satışı için listeleme sağlayan, yeni bir pazar yeri ve toplayıcısıdır.

Ayrıca proje; MIT, Citadel, Five Rings Capital, Twitch, Brex, Square ve Y Combinator gibi büyük firmalardan tecrübeli katılımcılara ev sahipliği yapmaktadır.

Platformu kullanan yatırımcılar NFT’leri karşılaştırabilir, gelişmiş analizlerle portföylerini yönetebilir ve NFT alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilir. Diğer platformlardan farklı olarak 10 kat daha hızlı olması, Blur’u cazip kılan özellikler arasındadır. Platformun yönetişim token’ı ise BLUR’dur.

Platformu kullanmak için ise blur.io sitesine giriş yapıp, soğuk cüzdan bağlamak gerekmektedir.

Ayrıca, gelişmekte olan NFT pazarı, zemine yakın en iyi koleksiyonlara teklif veren tacirlerin daha fazla ödül aldığına dikkat çekerek, bir sonraki ”Sezon 2” token airdrop’u başlatıyor.

Başka bir deyişle, belirli bir proje için mevcut olan en ucuz NFT’ye yakın teklif veren tacirler, yaklaşan ücretsiz teklifler için daha fazla şansa sahip olacaktır. Son 24 saatte, küresel NFT pazarı yaklaşık 1 milyar dolarlık bir giriş gördü.

kriptopara