Binance Coin (BNB) Analiz 10 Mart

10.03.2019
48
A+
A-
Binance Coin (BNB) Analiz 10 Mart

BNB / USD Uzun Vadeli Eğilim – Bullish

    Dağıtım bölgeleri: 20 ABD Doları, 22 ABD Doları, 24 ABD Doları
    Birikim bölgeleri: 8 $, 6 $, 4 $

5 Mart’taki BNB / USD pazarı, geçen hafta temelde şahit olduğu bir aralıktan kuzeye doğru yaylanmaya başladı. Başlangıçta, kripto pazarında 12 ila 10 dolar arasında işlem yapıldı.

Artık kripto 7 Mart’ta yüksek bir 16 $ değerinde piyasa değeri elde etmek için son 12 $ üst sınır noktasının üstünden geçebildi. 14 günlük SMA, pazar şu an üzerinde işlem gördüğü için 50 günlük SMA’nın üzerinde yer alıyor. . Stokastik Osilatörler, içindeki konsolidasyon modunda hareket etmek için aşırı alım bölgesine daldılar. Bu, mevcut yükseliş trendinin piyasada güç kaybetmediği anlamına gelebilir.

Parite şu an 16 $ ‘da şu anki yüksek noktasında güçlü bir pazar çizgisiyle karşı karşıya görünüyor ve bu da o bölgede bir çeşit fiyat kaynaşmasına neden olabilir. Başka bir deyişle, bu kripto pazarının bir dizi fiyat hareketi olabilir. Yatırımcıların 14 gün SMA göstergesini alım satım ruhunda göz önünde bulundurmaları gerekebilir, eğer güneye doğru şiddetli bir şekilde kırılırsa, yükselişe karşı bir dönüş köşede çok fazla olduğu anlamına gelir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.