BuzzShow

10.03.2019
79
A+
A-
BuzzShow

Çevrimiçi videolarınıza değer vermek

BuzzShow, şu anda içerik oluşturucuların, küratörlerin ve izleyicilerin çıkarlarını ilk sıraya koyan bir platform sunan en gelişmiş blockchain tabanlı sosyal medya video ağı platformudur. Blockchain, BuzzShow platformunda videoların oluşturulmasını, paylaşılmasını ve görüntülenmesini teşvik eden kripto para birimi olarak Goldies‘i kullanır. Platformun üyeleri yalnızca içerik oluşturucu olarak değil aynı zamanda videoları paylaştığında ve görüntülediğinde de kazanırlar. Bu, katılımcıların eşsiz katkı kanıtı mekanizmasının bir parçası olarak platformda katkıda bulunmalarını ve kripto para kazanmalarını sağlayan ilk tamamen geliştirilmiş sosyal video ağıdır.

BuzzShow Hakkında

BuzzShow, videoları oluşturmak, iyileştirmek, paylaşmak ve görüntülemek için kullanıcıları BuzzShow Goldies Tokens ile ödüllendiren, tamamlanmış Minimum Ürüne sahip bir bloackchain tabanlı sosyal medya video ağıdır.

İçerik oluşturucuların, küratörlerin ve izleyicilerin çıkarlarını ilk sıraya koyan bir platform sağlamak için blockchain teknolojisini benimseyen ilk video sosyal ağ sitelerinden biridir.   

BuzzShow, reklamlardan ve premium aboneliklerden elde edilen gelirin, içerik yaratıcıları, küratörler, pazarlamacılar ve platformdaki katılım ve popülerlik düzeylerine göre tüketiciler de dahil olmak üzere tüm “gıda zinciri” arasında eşit şekilde dağıtılmasını sağlamayı taahhüt eder. BuzzShow platformunun merkezinde geliştirilen ve empoze edilir rekabet mekanizması.

Platform, içerik oluşturucularına seçenek sunmak ve içeriğin gerçekten yerelleştirilebilmesini sağlamak için gelecek sürümünde IPFS (Gezegenlerarası Dosya Paylaşımı) kullanacak. 

Bu, çoğu video web sitesinin kullandığı şekilde dosyaların merkezi bir veritabanına güvenmeden depolanmasını sağlar. Sonuç olarak, BuzzShow herhangi bir DOS saldırısına veya fidye yazılım saldırısına duyarlı olmayacaktır, çünkü videolar birden fazla sistemde gerçekleştirilecektir. IPFS ayrıca merkezi veri tabanına bağlı video akışı yöntemlerinden daha hızlı, daha açık ve daha güvenlidir. Bant genişliği maliyetlerini önemli ölçüde düşürürken, platformun tamamen merkezsizleştirilmesine izin verecektir.

İco Başlama : 04,05,2019

İco Bitiş : 04,07,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.