CNC Blockchain Danışmanlığı: Kripto Şirketlerinin Lansmanına Yardımcı Olmak İçin Yasal Servis?

29.03.2019
68
A+
A-
CNC Blockchain Danışmanlığı: Kripto Şirketlerinin Lansmanına Yardımcı Olmak İçin Yasal Servis?

CNC Blockchain Danışma nedir?

CNC Blockchain, kuruluşların blockchain teknolojisini daha iyi anlamalarına ve kuruluşlarını nasıl olumlu yönde etkileyebilmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir danışmanlık firmasıdır. Hizmetleri sayesinde CNC Blockchain, şirketlere blockchain yolculuğunda stratejik kararlar almak için kullanabilecekleri zamanında, çok önemli ve ilgili bilgiler sağlayacaktır.

Buna ek olarak, CNC blockchain, şirketlere dinamik blockchain teknolojisi konusunda rehberlik ve eğitim sağlar, şirketleri bu teknolojiyi kendi sistemlerine nasıl uygulayabilecekleri konusunda eğitir ve uygulama süreci boyunca onları destekleyebilecek diğer endüstri oyuncularıyla işbirliği yapmalarını sağlar.

Son Blockchain Tech World Konferansında, CNC Blockchain Advisory Company’nin CEO’su ve kurucusu John Riley III, üst düzey liderlik ekiplerinin blockchain için neden önceden hazırlanmaları gerektiği konusunda tartışmalar yaptı. Tartışmalar blockchain keşif ve sağlık için diğer hususlar dahil bir siber güvenlik yenilik paneli de vardı.

CNC Blockchain, sağlık, veri bilimi, ticaret, liderlik ve teknoloji kabulü gibi çeşitli alanlarda geniş deneyime sahip uzmanlardan oluşur. Bununla birlikte, CNC Blockchain, diğer sektörlerdeki büyük paydaşları, kapsamlı bir blockchain’e sahip olmanın, stratejinin verimlilik, şeffaflık, güvenlik ve gizlilik sağlarken süreçlerine nasıl fayda sağlayabileceği konusunda sürekli olarak buluşuyor ve eğitiyor.

CNC Blockchain Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık şirketi tarafından sağlanan tüm hizmetler, kuruluşların Blockchain hakkında daha bilgili olmalarına ve iş ihtiyaçlarına en uygun stratejileri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Hizmetler paylaşılan bilgiler şirketin ilgi ile uyumlu olduğundan emin olmak için özelleştirilebilir atölye tarzı oturumları etrafında içindir.

Atölyeler, yönetici Blockchain Hazırlığı, Blockchain, Blockchain/DLT değerlendirmesi ve dijital dönüşüm zihniyetine giriş olarak kategorize edilir.

Yönetici Blockchain Hazırlığı

Bu atölye, yönetici ekiplere odaklanır ve ekiplere blockchain ile ilgili her şeyi ve Uygulanmasına nasıl hazırlanmaları gerektiğini anlama fırsatı sunar. Bu atölye kapsamında ele alınan konular şunlardır:

Şirketin rakipleri blockchain’i nasıl kullanıyor

Etki blockchain şirketin stratejisi, organizasyon yapısı, iş süreçleri ve eski sistemler üzerinde olacak

Şirketin BLOCKCHAİN teknolojisi nedeniyle yatırım getirisini artırabilecek çeşitli alanları

Dijital Dönüşüm Zihniyet

Dijital dönüşüm zihniyeti ile blockchain teknolojisine hazırlık, liderlerin blockchain teknolojisinin getirdiği değişikliklere uyum sağlamalarını ve liderlerin daha iyi kararlar almak için eski liderlik ve yönetim stillerini değiştirmelerini sağlayacaktır.

Bu atölye kapsamında ele alınan konulardan bazıları şunlardır:

Dijital bozulmanın şirketteki etkisini anlama

İş kültürünü hazırlamak neden dijital dönüşüm için çok önemlidir

Neden proaktif bir yaklaşım değiştirmek için gereklidir

Blockchain’e Giriş

Bu atölye özellikle blockchain teknolojisine hala yeni olan şirketler için uygundur. Şirketler, blockchain’i daha iyi anlamalarına yardımcı olacak eğitim ve anlayışlar alacaklar. Bu parça ile kaplı anahtar üstleri şunlardır:

Blockchain ve bitcoin arasındaki farklar

Akıllı sözleşmeler ve faydaları

Blockchain küresel olarak nasıl kullanılıyor

Blockchain / DLT değerlendirmesi

Bu hizmetle, CNC Blockchain, kuruluşun, çözümün kuruluş için uygun olup olmadığını ve kuruluşa ne kadar iyi fayda sağlayacağını belirlemek için zaman ve kaynak yatırmadan önce belirli bir çözümü değerlendirecektir.

Kripto Haber