dClinic ICO (VIC Token): Blockchain İle Sağlık ?

07.06.2019
70
A+
A-
dClinic ICO (VIC Token): Blockchain İle Sağlık ?

dClinic, dünyadaki tüketiciler için bütünsel bir sağlık hizmeti arayan ve blockchain teknolojisini kullanarak ve klinikler ve hastane gibi gerçek dünya mülk varlıklarını dönüştürücü dijital sağlık hizmetleri platformu ile birleştirerek, dünyanın ilk Blockchain tabanlı platformudur.

Platform, kapsamlı pazar araştırmalarına ve araştırmalara dayanarak mevcut sağlık sisteminin eksikliklerini ele almaya çalışmaktadır.

Mevcut sağlık sistemleri, hastaların sağlık yolculuğu ve olası sonuçlar söz konusu olduğunda dar bir yaklaşım kullanmaktadır. Sistemler genellikle sağlık hizmeti sağlayıcısını hastanın bakımının merkezine yerleştirir ve genellikle hastanın etkileşimini yalnızca tek bir sağlayıcıyla sınırlar.

Hasta Etkileşimini Genişletmek
Hastanın verileri genellikle bir hastanenin kayıt defteriyle veya Genel Uygulama sistemi, Elektronik Tıbbi Kayıt (EMR) veya Hasta Kayıt Sistemi (PAS) gibi bir klinik sistemle sınırlıdır. Ne yazık ki, yalnızca birkaç kişi bu bilgi noktalarına erişebilir.

Bu sistem, hastaların verilerini kısıtlar, çünkü diğer ilgili sağlık hizmetleri sağlayıcıları, sağlık hizmeti sonuçlarını iyileştirebilecek herhangi bir girdi sağlayamaz. Bu nedenle, mevcut sağlık hizmetleri, sağlık ve canlılık hizmet sağlayıcıları gibi diğer ilgili kurumların olumlu bir sağlık hizmeti sonucuna yol açabilecek katkılarını engellemektedir.

Blockchain Teknolojisini Tanıtmak
dClinic, hasta etrafında dönen işbirlikçi çabaları mümkün kılmak için blockchain teknolojisi üzerinde çalışan yeni bir çözümü benimsemiştir. Yeni sistem, kurtarmayı kolaylaştıracak katkılar için çeşitli sağlık hizmeti sağlayıcıları, aileleri ve arkadaşları birleştirir.

Teknoloji, ilgili çeşitli sağlık kuruluşları arasında sağlıkla ilgili güvenli depolama, geri alma, güncelleme ve bilgi alışverişi sağlayacaktır. Bu, hasta iyileşmesini hızlandıran bütünsel bir sağlık yaklaşımı yaratacaktır.

dClinic, sağlık hizmetlerinin gelişmekte olan pazarlardaki hastalara, sağlık hizmetlerinde olumlu sonuçların azaltılmasıyla azaltılmış bir maliyetle sağlanması konusunda devrim niteliğindedir. Bu vizyonu gerçekleştirmek için, platform kendi tesislerini ve çeşitli coğrafi konumlardaki bir teknoloji platformunu başlattı.

Ayrıca, herkese sağlık hizmetleri sunmak için yerel uzman sağlık hizmetleri sağlayıcıları ile işbirliği yapar.

Yaklaşımdaki ortaklardan bazıları, Endonezya’daki bazı hastaneleri ve klinikleri satın alacak, inşa edecek veya iyileştirecek ve onlara blok zinciri sağlık platformunu güçlendirecek olan Endonezya merkezli bir şirket olan Vitality Life Management (VLM). dClinic ayrıca diğer ülkelerdeki diğer sağlık tesislerini ve hastaneleri de aynı amaçlarla yürütmektedir.

Yeni Ortaklıklar
dClinic, hükümet ve Singapur, Endonezya, Hindistan ve ABD’deki yatırımcılar dahil olmak üzere bazı yeni ortaklıklar kurdu. Ayrıca, dClinic Wellness ve Vitality merkezlerini kurmak için mülk satın almaya başladı.

Önemli olarak, dClinic projesi softcap hedefine ulaşmıştır ve yakında en az iki ana alışverişi listeleyecektir. Platform borsalarda listelenir listelenmez uçak ve ödül alıcılarına tahsis edilecektir. Vitality Coin (VIC), 0,10 ABD Doları / VIC olarak listelenecektir.

DClinic ekibi sağlık sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve hastanın bakım merkezinde olması gereken dünya çapındaki sayısız uygulamalarından açıkça anlaşılmaktadır.

Proje, Paylaşılan Bakım Planını ana tüketici haline getirmeye ve tüketicilerin klinik ve klinik olmayan verilerine erişmek için kullanılacak bir klinisyen portalı sağlamaya odaklanacaktır. Platform, Bakım Ekibine hastayla bütünsel olarak ilgili olan doğru ve gerçek zamanlı bilgiler vererek ve böylece daha iyi sağlık sonuçları elde etmeyi sağlayarak sağlık sektörüne büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.