DeepCloud AI

25.03.2019
26
A+
A-
DeepCloud AI

DeepCloud Nedir ?

DeepCloud AI, IoT ve Web 3.0 dApps gibi merkezi olmayan uygulamaları çalıştıran ve bulut bilişim pazarında AWS, Google ve Azure tarafından hakimiyeti azaltmayı amaçlayan AI odaklı ve blockchain tabanlı bir bulut bilgi işlem platformudur.

Ayrıca, DeepCloud AI, kullanıcılarına hem bireylerin hem de şirketlerin de deepcloud’un merkezi olmayan bulutu aracılığıyla kullanılmayan bilgi işlem kapasitesini paylaşabilecekleri bilgi işlem ve depolama kaynakları için bir pazara erişim sağlayacaktır.

DeepCloud AI platformu, işletmeler ve nakliye şirketleri tarafından işlemlerin izlenmesi, TV servis sağlayıcıları tarafından medya akışlarının önbelleğe alınması ve akıllı şehirler için IoT ve AI uygulamalarının çalıştırılması ve dağıtılması gibi geniş bir kullanım alanına sahip olacaktır.

DeepCloud AI platformu nasıl çalışır?


DeepCloud AI ağ kaynak sağlayıcıları, Ağ kullanıcıları veya uygulama geliştiricileri ve geliştirici topluluğu oluşan bir iş modeli kullanır. Ağ kaynak sağlayıcıları, ağ kaynak sağlayıcıları tarafından sağlanan kaynakları tüketen dApps ve merkezi olmayan uygulama geliştiricileri için hesaplama ve depolama kaynakları sağlar.

Platform, ana düğümlerdeki kullanım, kullanıcı istekleri ve ağ katkıda bulunanlar durumlarının konumuna dayanan bir AI eşleştirme algoritması uygular. Tüm ağ kullanıcıların ya da düğümler ağ ve AI kontrolörleri atama ve düğümleri için ağ kullanıcıların isteklerini eşleşen görevi var bir devlet var. Kontrolör ayrıca sonuçları kaydeder ve tüm isteklerin eşleştirilmesini sağlar.

Kabul Edilen Belirteç

DEEP Token, DeepCloud AI’DA kabul edilen ödeme yöntemidir ve platformdaki tüm işlemler akıllı sözleşmeler tarafından işlenecektir. Ağ kaynak sağlayıcıları ve uygulama Pazar sağlayıcıları deepcloud AI platformunda depolama ve bilgi işlem kaynakları sağlamak için derin belirteçleri alacaksınız.

Merkezi olmayan uygulama geliştiricileri, bir tüketiciye ağ kaynak sağlayıcıları tarafından sağlanan kaynakları sağlamak için derin belirteçler gerektirecektir.

Bir ödeme yöntemi olmanın yanı sıra, DEEP tokens, kullanıcılara deepcloud AI’NİN ağ sistemine erişim sağlayacak ve üst düzey kullanıcıların premium özelliklere erişmesini sağlayacaktır.

Kullanıcılar deepcloud AI’NİN ICO, cryptocurrency borsaları sırasında derin belirteçleri satın alabilir veya platformda bir kaynak sağlayıcısı olmaktan kazanabilirler.

Deepcloud’un Avantajları


Güvenilir
Kurumsal müşterilerin güvenliğini sağlamak için Deepcloud AI, platformda dolandırıcılık oluşmasını önlemek için platformun gerçek zamanlı izlenmesi ile birleştirilecek Intel’in SGX teknolojisi etrafında güvenli bir katman oluşturacaktır.

Blockchain tabanlı
DeepCloud AI’DA blockchain teknolojisini kullanarak, kullanıcılar şeffaflık, Ademi merkeziyetçilik, belirli bir zamanda işlenebilen işlem sayısındaki artış ve işlem maliyetlerini düşürme gibi çok sayıda avantaja erişebilirler.

Optimizasyon
DeepCloud çöpçatanlık algoritması, kullanım yeri ve ağdaki kullanıcı isteklerinden toplanan bilgiler de dahil olmak üzere çeşitli parametreleri dikkate alır. Algoritma daha sonra optimize edilmiş bir şekilde hesaplanan emin olmak için kaynakları ayırmak için parametreleri kullanır.

Entegre Bir Pazara Erişim
DeepCloud AI, kullanıcılarına en iyi performansa sahip olmak için deepcloud’daki merkezi olmayan kaynaklara bağlı entegre pazara erişim sağlar.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.