DEXON

02.04.2019
31
A+
A-
DEXON

Geleceği Güçlendirmek

DEXON, DApps geliştirmek için önde gelen blockchain platformudur. DEXON’un Turing-complete programlama dili, geliştiricilerin DApp’leri kolaylıkla oluşturup dağıtmalarına olanak tanır ve sınırsızca ölçeklendirilebilen izinsiz dağıtılmış muhasebe teknolojisi sayesinde kitle kabulünü kolaylaştırır. DEXON hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

DEXON HAKKINDA

DEXON, mevcut blockchain teknolojisinin “trilemmasını” çözen en son dağıtılmış muhasebe teknolojisidir: ademi merkeziyetçilik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik.

IoT, akıllı ödemeler, oyun, müzik ve varlık alışverişi hizmetleri gibi gerçek dünya senaryolarında 1B + kullanıcısına hizmet verebilen endüstri düzeyinde DApp’lere ev sahipliği yapmak için mükemmel bir çözüm sunar.

DEXON 1M + TPS’yi 1 saniyelik işlem onayı ile işlem yapabilir. Dahası, DEXON konsensüs algoritmasının matematiksel olarak Bizans hatalarına toleranslı iken güvenli olduğu kanıtlanmıştır.

DEXON şu anda IDG Capital gibi küresel üst düzey risk sermayeleri tarafından desteklenmektedir. Stratejik bir ortak olarak IDG Capital, DEXON’daki 20 milyon dolarlık ilk yatırım turunu yönetti.

Özellikler

  • Dürüst

DEXON yüksek verim, düşük kesinlik ve yüksek düzeyde ağ bölümleme toleransına sahiptir. DEXON, geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılabilecek, yüksek performanslı ve güvenilir bir ağdır.

  • adil

Çok sayıda paydaş, azınlık kontrolündeki bir ağdan kaçınarak DEXON konsensüs algoritmasına katılabilir. Madenci merkezileşme sorunlarını çözüyor, çünkü herkes blok önermek için eşit şansa sahip. Her paydaşın ağdan faydalanması ve katkıda bulunması daha adil olacaktır.

  • Arkadaş canlısı

DEXON, EVM ve SQLVM gibi en geliştirici dostu programlama dillerini, her seviyedeki geliştiricilere kendi Dağıtılmış Uygulamalarını (DApps) oluşturma ve kavramlarını kolaylıkla kanıtlamalarını sağlar.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.