DOC.com

22.01.2019
48
A+
A-
DOC.com

DOC sağlık sektöründe büyük bir üne ve zengin geçmişi olan bir sağlık teknoloji şirketidir. 2016 yılının başlarında, yirmi ülkede hala aktif olan bir teletıp hizmeti başlatan ilk küresel sağlık teknoloji şirketi oldu. Platform, doğrulanmış kullanıcılara ve bu ülkelerdeki halka hizmet veren, günün veya gecenin herhangi bir saatinde doktorlara sahiptir.

Doktorlar için bir uygulama ile, platform bir ay içinde yedi binden fazla hasta ulaşabilir en yaygın olarak kullanılan hizmet ile, küresel en gelişmiş olduğunu.

Takım arkasında DOC.com sağlık ve teknolojide iki asırdan fazla bir deneyime sahiptir ve bu onlara endüstrinin en iyi anlayışını verir, böylece mevcut sağlık yöntemlerinin eskimiş olduğunun farkındadır. Bu nedenle, onlar teletıp sağlık geleceği olduğuna inanıyoruz.

MTC Cryptocurrency


Medical Token kripto para birimi (MTC), üzerinde sağlanan tüm hizmetleri güçlendiren evrensel bir yerel belirtecidir DOC.com platform. Şirket, blok zincir tabanlı merkezi olmayan platformlara geçtikleri için MTC’Yİ yaklaşan tıbbi hizmetleri için tercih edilen belirteç haline getirmek için çeşitli sağlık kurumları, hükümetler ve ortaklarla görüşüyor.

DOC.com MTC’NİN ödeme ve Havale de dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için daha geniş Sağlık sektöründe ve diğer sektörlerde hizmet edeceğini öngörüyor. Nihai hedefi büyük bir avantaj yararlanmak için tüm hasta nüfusu ve tıbbi topluluk için gelişmiş bir platform olacak sağlam, küresel sağlık programı, inşa etmektir.

Kullanıcılar ve Token sahipleri serbestçe etkileşim mümkün olacak.

DOC.com Platform


DOC platformu erişim ve tıbbi ilerleme en üst düzeyde sağlamak için hizmetlerin ilişkili paketi ile tek, küresel kaynaklı sağlık platformu olmayı amaçlamaktadır. Süreç, herkesin yeni Cryptohealth ekonomisi ile gelen tüm fırsatlardan yararlanmasına izin verecektir.

The DOC.com app seçtiğiniz kullanıcının ülkeye göre tıbbi tavsiye sağlanması destekler. Bunun nasıl çalıştığını anlamak için, dünyadaki çoğu sağlık hizmetinin temel birincil bakım ve ikincil bakımdan oluştuğunu anlamak önemlidir.

Birincil bakım, bir doktorla ilk temas ederken, ikincil servis bir hastanın tanıdan sonra sevk edildiği doktor veya hizmeti içerir. Bazı durumlarda, bir hasta birincil hizmeti atlayabilir ve yine de ikincil hizmetlerde tıbbi bakım alabilir.

DOC platformunun faydaları


Karşı Taraf Riskini Azaltır
Platformu kullanan doktorlar, mevcut bilgilerin düzenleyicilerle uyumlu olduğuna dair güvenceye sahiptir. Platform, dünyanın en sıkı sağlık düzenleyicilerinden biri olarak Amerika Birleşik Devletleri tarafından düzenlenmektedir.

Verimliliği Artırır
Platformu kullanan doktorlar, tıbbi dergilere doğrudan danışmadan diğer tedavilerin bilgilerini güncelleyebilir. Dergi güncellemeleri hemen yayınlandıktan sonra doktorlar için anında olmalıdır platformun gerçek zamanlı gönderme teknolojisi ile yapılabilir.

Hasta Teşhisinde Doğruluk
Platformun doktor kullanıcıları, farklı resmi klinik kılavuzlardan türetilen entegre AI tarafından önerilen tanıyı görüntüleyebilir ve seçebilir. Bu, doktorların bazen tedavi hizmetlerinde yeni gelişmelerin yavaş entegrasyonundan kaynaklanan yanlışlıklardan kaçınmalarını sağlar.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.