EVRYTHNG ve Iota, Blockchain DLT tabanlı IoT çözümleri sunmak için işbirliği yapıyor

19.04.2019
16
A+
A-
EVRYTHNG ve Iota, Blockchain DLT tabanlı IoT çözümleri sunmak için işbirliği yapıyor

EVRYTHNG platformu, Iota platformunun entegrasyonunu kolayca içerebilecek olan Blockchain entegrasyon Hub’ının yeni genişlemesini duyurmaya devam etti.

Şirketlerin tüketici ürünlerine girdiği ortaklıkla, test edebilecekleri, gerekli IoT uygulamalarını dağıtabilecekleri ve işlerini ölçeklendirebilecekleri zahmetsiz bir yol olacak, tüm bunlar hala provenance ve gerekli şeffaflığı sağladıklarından emin olmak için ilgili müşterilere.

Sistem, tedarik zincirindeki ortaklar arasında gerçek zamanlı verileri paylaşırken tüm bunları mümkün kılacaktır.

EVRYTHNG Platformu büyüyen pazar sunmak için bir yeri vardır


EVRTHNG Blockchain entegrasyon Merkezi son bir yıldır etrafta dolaşıyor ve kuruluşundan bu yana şirket pazar için sağlam ve kullanışlı entegrasyonlar sağlayabildi, tüm bunlar kripto alanı içindeki tanınmış blockchains sayesinde.

Platform, gerçek dünya uygulamaları söz konusu olduğunda en iyi teknolojilerden başka bir şey sunmadan, izlenebilirlikle birlikte etkileşimli, akıllı hale getirilmesini sağlamak için farklı müşterinin ürününü etkinleştirmeyi başardı.

“EVRYTHNG Blockchain entegrasyon Merkezimizin bir yıllık yıldönümünü kutluyoruz. Geçtiğimiz yıl, sadece OriginTrail, Tierion, BLOCKv, Bitcoin ve Ethereum da dahil olmak üzere dünyanın en tanınmış blok zincirlerinden bazılarıyla güçlü entegrasyonlar yaratmadık, aynı zamanda teknoloji ile gerçek dünya uygulamaları başlattık. Bu yüzden, özellikle IoT endüstrisini hedefleyen, tamamen farklı bir dağıtılmış defter teknolojisi olan ıota ile stratejik bir ortaklık duyurmaktan çok heyecan duyuyoruz; tüketici ürünleri markaları için yeni fırsatlar açılıyor.”Dominique Guinard, kurucularından ve CTO, EVRYTHNG.

Neden Iota ile ortak olmaya devam ettiler
Birçoğu, IOTA platformunun büyüyen EVRYTHNG platformuna yeni boyutlar getirdiğini fark etti.

Entegrasyon ile birlikte, tüketici ürün markalarının DLT yeteneklerinde deney yapabildiğini görebilmeliyiz. Bütün bunlar, EVRYTHNG platformunun genel olgunluğu ile birlikte birlikte çalışabilirliğe, ölçeklenebilirliğe güvenirken mümkün olmaktadır.

IOTA, çok benzersiz bir dağıtılmış defter teknolojisi ile tasarlanmıştır, bunun anlamı, işlem ücretlerine maruz kalmadan ödemeleri veya sadece verileri güvenli bir şekilde aktarabilmenizdir.

Blockchain Teknolojisi İçinde Beklemek İçin Daha Fazla
Deloitte tarafından yapılan yeni bir çalışmadan, imalat yöneticilerinin ve tüketici ürünlerinin yaklaşık yüzde 42’sinin önümüzdeki yıl blockchain teknolojisine yaklaşık 5 milyon dolar yatırım yapmayı planladığı tespit edildi.

Iot uygulamalarının iki birincil forma yatırılan para üzerinde önemli miktarda hesaplayabilmesi bekleniyor. Birincisi tüketiciler; genel tecrübeyi korumalarını ve geliştirmelerini sağlayarak, ikincisi mevcut tedarik zincirinde; zincir boyunca gerçekleşen verimlilikleri geliştirerek.

Kripto Haber