GRAYLL (PreICO)

18.05.2019
19
A+
A-
GRAYLL (PreICO)

AI & ML Tarafından Sürülen Basit Otomatik Yatırım Uygulaması

GRAYLL hizmetleri temel olarak borsada alım satım, spekülasyon ve yatırım yapmak için çok az zamanı olan ya da neredeyse hiç tecrübesi olmayan perakende yatırımcılara yöneliktir. Sistemler, örneğin metalar, sanat, emlak, hava durumu ölçütleri, sosyal medya trend verileri vb. Her şeye uygulanabilir. GRAYLL, pek çok popüler mobil ve web uygulaması gibi herkes için kullanımı kolay olacaktır. Gmail’e ve Instagram’a benzer şekilde kaydolmak ve GRAYLL App’i kullanmak kullanıcı dostu bir deneyim olacaktır. Algoritmalarımız, bir aceminin eğilimleri, oynaklığı, kaldıraç, marj, kısa devre, risk ve türevleri anlamadan boyut dışı getiri elde etmesini sağlar. Algoritmalar yukarı, aşağı ve yan trendlerde kar üretir. Veri Bilimi, AI ve Makine Öğrenimi, App’in ayrılmaz bir parçasıdır Bu disiplinler, sistemin belirli bölümlerini otomatikleştirmemize ve kullanıcı deneyimini geliştirmemize olanak tanır. Amaç, kullanıcılara basitlik, düşük beceri gereksinimleri ve düşük zaman taahhütleri sağlamaktır.

GRAYLL Hakkında

GRAYLL, DLT, AI ve ML’yi, basit bir App aracılığıyla erişilebilen, otomatik olarak üssel kar elde eden algoritmik bir finansal sisteme uygular. GRAYLL, şifreli döviz piyasalarına ve belirtilmiş varlıklara odaklanır. Sistemler, örneğin metalar, sanat, emlak, hava durumu ölçütleri, sosyal medya trend verileri vb. Her şeye uygulanabilir. GRAYLL, pek çok popüler mobil ve web uygulaması gibi herkes için kullanımı kolay olacaktır. Gmail’e benzer şekilde Instagram ve Snapchat’in kaydolup GRAYLL App’i kullanması kullanıcı dostu bir deneyim olacaktır.

GRAYLL hizmetleri temel olarak döviz alım satımı veya kripto spekülasyonu için çok az zamanı olan ve borsaya yatırım yapan ya da neredeyse hiç tecrübesi olmayan perakende yatırımcılara yöneliktir. Perakende yatırımcılar, yalnızca Ultra Yüksek Net Değer (UHNW) bireylere sunulan hizmetleri ve bilgileri gerektirir.

Dijital finansal sistemlerin yeni kavramlarını mümkün kılan Dağıtılmış Defter Teknolojisini kullanıyoruz. Yapay Zeka, büyük veri setlerinin işlenmesini otomatikleştirmemize ve karar vermenin yanı sıra kullanıcılara sunduğumuz hizmetleri geliştirmemize yardımcı olmaktadır. GRAYLL herkes tarafından kullanılabilir ve minimum yatırım gereksinimi yoktur.

Çeşitli yatırım ufuklarını kapsayan 4 algoritma neredeyse tamamen otomatikleştirilmiştir. Kullanıcıların yalnızca onları başlatması ve durdurması ve algoritmik pozisyonlar maksimum performans aralığında olduğunda bildirim alması gerekir. Amaç, kullanıcılara basitlik, düşük beceri gereksinimleri ve düşük zaman taahhütleri sağlamaktır.

Herhangi bir pazarda boyut dışı kazançlar yaratabilen basit Uygulamanın arkasındaki sistem oldukça karmaşık olmasına rağmen, kullanıcılar yalnızca sonuçlarla ilgilenmektedir. Algoritmalar yukarı, aşağı ve yan trendlerde kar üretir. Algoritmik konumların miktarı ve sistemin kullanımı konusunda herhangi bir sınır yoktur.

ABD dolarının, 1944’te dünyanın rezerv para birimi statüsüne ulaşmasına rağmen kurulduğundan bu yana orijinal değerinin% 95-97’ini kaybettiğini ve tasarruf hesaplarının genellikle yıllık% 1’in altında faiz ödemesini düşündüğünüzde, Arkady algoritmamız yeni bir yaklaşımdır. değeri koruyun ve belirsiz daha yüksek verim fırsatları yaratın. Muhtemelen bir emeklilik fonundan daha iyidir.

3xMagi algoritmalarımız, bir aceminin eğilimleri, trend aşamalarını (Elliot Wave, Wyckoff, vb.), Oynaklığı, kaldıraç seviyesini, marj gereksinimlerini ve kısa piyasaları anlamadan boyut dışı getiri elde etmesini sağlar. Piyasa döngüleri, en başarılı fon yöneticileri için bile tahmin yapmak çok zorlaştı, bu da performansın ve fon kapanışlarının düşmesine neden oldu.

Kullanıcılar tarafından belirli bir türev bilgisi (örn. Black-Scholes, gama, delta, parametreler, konveksite vb.) Veya risk değerlendirme / modelleme (örneğin Monte Carlo Yöntemleri, Riske Maruz Değer, Şövalye Belirsizliği, vb.) Bilgisi gerekmez. . “Akıllı para” ve JPMorgan, Fidelity ve Goldman Sachs gibi kurumlar, Blochain, DLT ve kripto alanına girdi.

Veri Bilimi, AI ve Makine Öğrenimi GRAYLL App’in ayrılmaz bir parçasıdır, bu disiplinler GRAYLL Sisteminin belirli bölümlerini otomatikleştirmemize, kullanıcı deneyimini geliştirmemize ve gelecekte daha cazip hizmetler ve fırsatlar sunmamıza izin verir. Bu bilimlerin yararlı yönleri daha az insan stresi, daha fazla boş zaman ve daha yüksek karlardır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.