Justin Sun, Abra CEO’su Bill Barhydt ile Podcast’teki Kripto Blok Zincirini Konuşuyor

05.12.2019
59
A+
A-
Justin Sun, Abra CEO’su Bill Barhydt ile Podcast’teki Kripto Blok Zincirini Konuşuyor

TRON CEO’su Justin Sun her zaman iyi ve kötü nedenlerden dolayı haberlerde yer aldı. Bunun gösterdiği şey, onu ne kadar tanıdığınızın önemi yok, onun kripto blokaj endüstrisindeki en etkili kişiliklerden biri. Sun kısa bir süre önce kripto yatırım platformu Abra tarafından yürütülen Money 3.0 Podcast’inde göründü. TRON şefi Abra CEO’su Bill Barhydt ile röportaj yaptı ve konuşma çok ilginç ortaya çıkardı.

Başlangıçta, Barhydt en önemli sorulardan birini sordu: Kripto ne zaman faydalı olacak? Dünya bugün çok önemlidir, çünkü dünya kısa sürede çok para harcayan ve kripto endüstrisinin geleceğine bağlı olacak kriptoların para kazandıran bir varlık olduğu balonundan uzaklaşıyor gibi görünmektedir. Ortak bir adama sağlar. Sun, soruyu yanıtlayarak, kriptoyu kullanılabilir kılmaya yardımcı olacak birçok faktör olduğunu belirtti. O açıkladı,


“Örneğin, Circle gibi USDC yapıyorlar, Tether, USDT yapıyorlar ve Poloniex, Binance gibi, tüm bu tür şirketler rampa konusunda yardımcı olmak için gerçekten çok çalışıyorlar. Bu yüzden bence bu en önemli şeylerden biri olduğunu düşünüyorum, çünkü kullanıcılar kriptoyu ilk etapta satın almak daha kolay olmazsa, sektörümüze girmeleri çok zor. Sanırım bu ilki. ”

kriptopara