Ledder (PreICO)

21.05.2019
22
A+
A-

Dağıtılmış Dijital Reklam Panoları Ağı

Ledder,reklamcılığını web’e entegre etmeyi amaçlayan teknolojik bir şirkettir.

 Tek bir açık hava reklam panosuna tek bir merkezi ağa katılmak, dünya çapında dijital reklam panoları yerine geleneksel reklam panolarını kullanmak ve ağımızı Google ADS, Amazon Reklamcılık, Yandex ADV ve Facebook Business gibi büyük reklam platformlarına bağlamak. 

Herhangi bir şirket veya kişi ağımızı reklam içeriğini yayınlamak için kullanabilecek.

Ledder Nedir?

Ledder en gelişmiş açık hava reklam platformudur. Reklam yönetim sistemi ve yeni nesil dijital reklam panoları içerir.

Ledder Ağı

Ledder Network, merkezi olmayan bir açık kaynaklı reklam ağıdır. Her dijital ekran, bir Ledder Ağ düğümünü çalıştırmak için bir bilgisayara sahiptir. Ağ içindeki düğümler, veri depolama ve işleme için dağıtılmış bir sistem oluşturur. Ağ düğümleri, dağıtılmış bir veri merkezinin sunucularıdır. Ağ düğümleri birbirleriyle doğrudan P2P aracılığıyla etkileşime girerek harici bir veri merkezine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Hedef

Herhangi bir şirket veya birey için hazır olacak tamamen açık kaynaklı ve ücretsiz bir reklam platformu oluşturmayı amaçlıyoruz. Ledder Network’ün bir merkezi olmayacak ve kimse tarafından kontrol edilmeyecek. Ağ düğümleri Ledder topluluğuna ait olacak. 
Ledder Network tüm büyük reklam platformlarına (Google ADS, Facebook Business, Amazon Advertising) bağlanacak ve bir reklamcılık merkezi olarak hizmet verecek. Şebeke, tek tip blok bazlı bir ödeme sistemine sahip olacak. Ödeme sistemi ulusal para birimlerinden etkilenmeyecek ve dünya çapında çalışacaktır.

Yararları

  • Bireysel dijital reklam panoları ve reklam panoları küresel bir ağa bağlanacaktır.
  • Reklamverenler, herhangi bir reklam platformundan dünya çapındaki herhangi bir dijital reklam panosuna anında erişebilecek.
  • Reklamverenler dünya çapında reklam gösterimleri için hızlı ve kolay ödeme yapabilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.