LTC Analiz 8 Nisan

08.04.2019
17
A+
A-
LTC Analiz 8 Nisan

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

    Direnç Seviyeleri: 82 $, 84 $, 86 $
    Destek Seviyeleri: 80 $, 78 $, 66 $

Geçen hafta Litecoin fiyatı bir fiyat düşüşü yaşadı. 2 Nisan’da boğalar, 27 Mart’tan bu yana kırılmaya devam eden 62 $ direnç seviyesini kırdı. Boğalar 95.41 $ ‘a yükseldi, ancak direndiler. Boğalar, 96 $ direnç seviyesi nedeniyle daha fazla ilerleyemedi. 3 Nisan’da, fiyat 12 günlük EMA’ya düştü ve yeniden yükseliş trendi devam etti. 6 Nisan’da boğa $ 96 direnç seviyesini test etti ve tekrar direndi.

Fiyat 12 günlük EMA desteğine geri çekiliyor. Artan yönde, eğer 12 günlük EMA devam ederse, kripto’nun fiyatı 96 $ fiyat seviyesini geçebilir. Aşağı yönde, ayılar EMA’ların altına düşerse, LTC fiyatının 81 $ veya 87 $ fiyat seviyesinde önceki en düşük seviyeye düşmesi bekleniyor. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. Geçen hafta, boğaların kırılması için 96 $ direnç seviyesini test etmişti. Boğalar seviyeyi kıramadı. Boğalar direnç seviyesini her test ettiğinde fiyat 12 günlük EMA’ya düşecekti.

Bugün, boğalar 96 $ direnç seviyesini kırmaya çalıştı ama EMA’ların altına düştü. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.