MEDICOHEALTH

09.02.2019
42
A+
A-
MEDICOHEALTH

En Büyük Doktor-Hasta Ortamı

MedicoHealth blockchain tabanlı proje, gerçekten önemli bir konuyu ele alarak daha iyi için önemli bir fark yaratabileceğimizi bildiğimiz parçalı sağlık sistemini geliştirmek için tasarlanmıştır. Dünyanın herhangi bir yerindeki ortalama bir hastanın ihtiyacı olduğunda çok sınırlı seçenekleri vardır, bir doktordan veya seçtikleri bir uzmandan durumları hakkında zorlu ve güvenilir bir konsültasyon. 

MEDICOHEALTH PLATFORM, dünyanın önde gelen doktorları ile tamamen isimsiz, güvenli ve müşteri iletişimine izin verir. Hekim kimlik bilgileri, lisansın geçerlilik bilgileriyle birlikte, sabit bir merkezi olmayan veritabanında güncellenir. Hasta verileri anonim olarak saklanır ve sınırlı bir süre için yalnızca seçilen doktorlar tarafından erişilebilir. Ödemeler tamamen belirtili ve anonimdir. Token sistemi çalıştırır ve servis sağlayıcı platformudur.

MEDICOHEALTH HAKKINDA

Sağlık sektörü sürekli değer ve karmaşıklık içinde büyüyor. Ancak diğer büyük endüstrilerden farklı olarak, BT henüz sağlık hizmetini tam olarak kesemedi.

Dağıtılmış muhasebe teknolojisi, izlenebilirlik, veri değişmezliği ve gizlilik koruması için güvenli yöntemlerin oluşturulmasını sağlar, böylece sağlık hizmetlerine mükemmel bir uyum sağlar.

Sağlık hizmetlerinin verimli çalışması için hastalar, klinikler, doktorlar ve diğer sağlık profesyonellerinin birbirleriyle daha iyi bağlantı kurmaları gerekir.

Blockchain teknolojisinin global ve müşteri kullanım olanaklarını sağlık hizmetlerinde yakından incelendikten sonra, teknolojide güncel teknolojiyi göz önünde bulundurarak Medicohealth ademi merkeziyetçi uygulama ile karşılaştık.

Kolay erişim

Yerel ve dünya çapında belirli bir tedavi ve kişisel tıbbi veriler için en iyi doktorlara kolay erişim.

Doğru Tedavi

Doktorlar, klinikler, sigortalar ve üçüncü şahıslar arasındaki bilgi ve bilgi alışverişi doğru tedaviyi sağlar.

Geliştirmek İçin Yapıldı

Bu, daha kısa bekleme listeleri, daha ucuz sağlık sigortası ve daha kişisel sağlık hizmetleri anlamına gelir.

Medicohealth zaten bir melek yatırımı aldı, bu nedenle belirteç alıcılar, özel yatırımcılar tarafından yapılan özenliçalışmanın incelemesinden geçen bir projeye katkıda bulunuyorlar.

İco Başlama : 15,04,2019

İco Bitiş : 14,05,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.