Mindsync Token (MAI ICO)

29.03.2019
117
A+
A-
Mindsync Token (MAI ICO)

Mindsync Nedir?


Mindsync, müşterilerin, uzmanların, geliştiricilerin ve tedarikçilerin yapay zeka pazarının bir parçası olabileceği ve bundan yararlanabileceği blockchain tabanlı ve topluluk odaklı AI platformudur. Ayrıca, MindSync platformu hesaplama gücü kolayca erişilebilir müşteriler ya da toplum üyeleri tarafından yapmak için merkezi olmayan süper bilgisayar projeleri ve madencilik çiftlikleri ile ortaklık kuracak.

Mindsync, işletmelerin yeterli uzman eksikliği, hesaplama gücünün yüksek maliyetleri, benimsenmesindeki karmaşıklık ve AI ve güvenlik sorunlarının entegrasyonu gibi karşılaştıkları bazı sorunları çözmek için AI tabanlı çözümleri kullanmayı amaçlamaktadır. Mindsync tarafından sunulan çözümler, topluluk içinde düzenlenen yarışmalardan veya mindsync’in veritabanında bulunan üretime hazır çözümlerden oluşmaktadır.

Ayrıca, mindsync, işletmelere sağladığı çözümlerin daha az maliyetli ve yüksek kalitede olmasını sağlayacaktır, çünkü yardım sağlamak için hazır olan uzman topluluğunu kullanacaktır. Topluluk üyeleri, platformdan ödüller kazanabildikleri, diğer profesyonellerle deneyim alışverişinde bulunabildikleri ve hatta benzer fikirli üyelerle ağ kurabildikleri için kişisel ve mesleki büyüme elde etme fırsatına da sahip olacaklar.

MindSync Nasıl Çalışır

İşletmeler için özelleştirilmiş AI tabanlı çözümler arayan müşteriler, tüm topluluk üyelerinin katılabileceği zorluklar yaratarak bunu yapabilirler. Uzmanlar ayrıca sadece kayıt işlemini tamamlayarak ve meydan yöneten hüküm ve koşulları kabul ederek meydan katılabilir. Uzman daha sonra kendi kodları veya tahminler göndermek için gerekli olacaktır.

Çözümleri oluşturan topluluk üyeleri, müşteri ve uzmanlar tarafından gözden geçirilmek üzere girdilerini gönderebilirler. Mücadelenin galibi, müşterinin seçtiği çözümü tasarlayan kişi olacaktır.

İncelemeden sonra müşteri, iş süreçlerine entegre edebilecekleri çözümü seçecektir. Alternatif olarak, müşteri mindsync’in deposunda bulunan hazır çözümler ve eğitim veri kümelerinden bir çözüm seçebilir.

MindSync ekosistemine katılmak için geliştiriciler, uzmanlar, bilgi işlem gücü ve büyük veri sağlayıcıları, gönüllüler ve araştırmacıların MindSync Coins jetonlarına sahip olmaları gerekmektedir. Jetonlar, ekosistemdeki katılımcıları ödüllendirmek için de kullanılacaktır.

Mindsync Avantajları

Hepsi Bir Arada Platform

Mindsync gerçek dünya iş AI çözümleri erişmek ve tek bir platform kullanarak kendi işletmelerine çözüm entegre işletmeler sağlar. Müşteri bir çözüm için bir sipariş verdikten sonra, Topluluk üyesi onu geliştirir, test eder ve nihayet platform onu başlatır.

Zaman Tasarrufu

Yeni bir AI çözümü için sipariş vermek yerine, müşteriler, platformdaki uzmanlar tarafından derecelendirilen hazır çözümler içeren mevcut depodan tercih ettikleri çözümü seçme olanağına sahiptir ve bu da işletmeler için zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Azaltılmış Hesaplama Maliyeti

Mindsync, kripto madenciliği çiftliklerini kullanacak ve topluluk üyelerinin çözümlerin geliştirilmesi sırasında bilgi işlem gücü alışverişinde bulunmasını sağlayacaktır. Bulut bilişim ile karşılaştırıldığında, Bu yöntem hesaplama maliyetlerini azaltır ve daha sonra işletmelerin çözümler için ödemek zorunda olduğu fiyatları azaltır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.