myGeNomeCoin

14.01.2019
47
A+
A-
myGeNomeCoin

GNC, bir blockchain (Bitcoin) ilk bloğudur. 3 Ocak 2019’da bitcoin bakiyelerinin anlık görüntüsünü alarak başlayacaktır. Platformun temel amacı, kullanıcıların kişisel genetik bilgilerini kullanarak yaşam tarzlarını yönetmelerini veya geliştirmelerini sağlayan” DNA tabanlı açık paylaşım eko-sistemi ” oluşturmaktır.

Bu nedenle, GNC, şüpheli amaçlarla para alma veya satma faaliyetlerini azaltmaya odaklanır.

GNC aşağıdaki koşullar altında oluşturulur:

3,3 milyonu canlandırmak için bitcoin’i GNC olarak kaybetti ve aşırı miktarı kalıcı olarak ortadan kaldırdı.
Şirket, her yıl “hassas Tıp ” In kamu yararına 500 bin para dağıtırken 6 yıldır 3 milyon madeni parayı güvence altına alacak.”
O. P. P. A Belirteci
OPPA belirteci ünlülerin görünüşü ile ilgili genetik bilgileri içerir. Telif hakkı ihlali söz konusu olduğunda, taraftarlar ve eğlence sağlayıcıları arasında bulutlu bir durum olmuştur. Bu bağlamda, OPPA belirteci, durumu çözmek için alternatif bir yol olarak hizmet edecektir, çünkü sağlayıcı veya eğlence şirketi ünlü ile birlikte jeton jenerasyonunun tam kontrolüne sahip olacaktır.

OPPA belirteci, fan için toplanmaya değer çünkü kıt olacak ve fiyat ünlülerin popülaritesine bağlı olacaktır. Ayrıca, madalyonun popülaritesi artacaktır. Genom veri ve blockchain entegrasyonu blockchain sektöründe “ilk mil sorunu” için nihai çözümdür. Bu, genom verilerinin şeffaflığını ve bütünlüğünü güvence altına alacaktır. Ayrıca, kombinasyon, gıda ve tarım da dahil olmak üzere birçok endüstrinin tedarik zincirine yenilik yaratacaktır.

Küresel Tanımlama


“BM Initiatives ID2020” e göre, doğum durumlarını onaylamak için hükümet tarafından verilen herhangi bir belgeye sahip olmayan 1.1 milyar kişi için geçerli kimlikler üretmeye ihtiyaç vardır. myGenome renkli sikke kullanıcının küresel kimlik olarak görev yapacak.

Bununla birlikte, kullanıcılar banka hesaplarını açabilir, işletmeleri veya araziyi kayıt edebilir ve herhangi bir hükümetin faydalı hizmetlerine erişebilirler.

Sikke Fiyat Ötesinde
MyGenomeBox, yeni endüstriyel ekosistem tasarlamak için farklı endüstrilerle genetik bilgi tabanlı yönetim oluşturmaya odaklanmaktadır. GNC üretimi, bireyin genetik bilgilerinin şeffaf egemenliğini sağlamak için piyasa katılımının değerini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan faaliyetlerden biridir.

GNC sadece kamu yararı için genom sağlayıcıları için bir teşvik olarak hizmet edecektir. Bu nedenle, bireyler ve kamu yararı arasında erdemli bir karın yapıldığı ekosistem için bir bağlantı kurulur.

Dış İkilem
Herkesin genetik sıralamadan nasıl yararlandığına bakılmaksızın, fiyat için hala ihtiyaç veya değer sıkıntısı var. GNC üç milyon dış ekonominin yapışkan durumu fethetmek ve genetik bilginin tasarım “büyük veri” altı yıl için tahsis edilecektir. GNC’NİN arkasındaki ekip, neslinin küresel bir platformda ekonomi üzerindeki yeniliğin çeşitliliğini yaratacağından emindir.

GNC ekibi kalite, zanaat ve disiplinli deneylerden endişe duyuyor. Herkesin daha iyi bir yaşam tarzı sürdürmesini sağlayacak yeni bir eko-sistem tasarlamak için aktif katkıda bulunurlar.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.