Neo Analiz 26 Mayıs

26.05.2019
25
A+
A-
Neo Analiz 26 Mayıs

NEO / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 16 $, 18 $, 20 $
    Birikim bölgeleri: 8 $, 6 $, 4 $

NEO / USD piyasası şimdi, 16 Mayıs’ta 14 $ ‘a yükselen yüksek puan seviyesine yapılan değer artışında gözle görülür bir yükselişin ardından bir aralıkta işlem görmeye başlamıştır. Hareketler büyük ölçüde yaklaşık 12 dolarlık bir markaya sahipti.

Şimdi, yaklaşık üç gün, piyasa aşağı yukarı 12 dolar yatay çizginin yakınında 14 günlük SMA etrafında çok sıkı bir şekilde seyrediyor. 50 günlük SMA, küçük bir boşlukla ayrıldıkları için 14 günün altında bulunur. Stokastik Osilatörler, 60 civarında bir birleşik kıl görünümü ortaya koymuşlardır. Bu, piyasanın şu andaki işlem yeri çevresinde güçlü bir konsolidasyon hareketiyle karşı karşıya olduğunu göstermektedir.

NEO / USD piyasasında dalgalı hareketlerini sürdürmek için üç ana fiyat çizgisi var. Ve onlar 14, 12 ve 10 dolarlık banknotlar. Ancak, ayılar için hemen biriktirme alanını 8 dolardan aşması beklenmemektedir. Bu nedenle, boğaların, bölgelerin dışında iyi bir yükseliş yapmak için enerjilerini 10 $ ‘lık daha düşük menzil noktasından oluşturması gerekebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.