Oasis City ICO (OSC)

21.01.2019
42
A+
A-
Oasis City ICO (OSC)

OASIS CITYSanal Gerçeklik Platformu

Tema Hub’larıVR içerikleri için Oasis City Platform, eğlence, oyun, eğitim ve alışveriş vb. Çeşitli merkezlere ayrılmıştır. Her bir hub için ilk içerikler, Oasis City proje ekibi tarafından tam olarak desteklenecek ve içeriklerin sayısı arttıkça, platform ayrıca sınırsızca genişler.

Platform ve Blokckchain Oasis City Platform, yalnızca Oasis City proje ekibi için değil, bireysel geliştiriciler, yeni başlayan şirketler ve büyük ölçekli şirketlerin de VR ve blockchain teknolojisini birleştirerek içeriklerini özgürce oluşturmalarını ve şeffaf bir şekilde kar paylaşmalarını sağlar. Aynı zamanda, kullanıcıların içeriğin tadını çıkarabileceği ve aynı anda telafi edilebileceği yenilikçi bir platform türüdür.

Fatura Ekonomi SistemiOSC, Oasis Şehri’ndeki en önemli para birimidir ve platformdaki ve faturalandırma ekonomi sistemindeki her ekonomik aktivitede kullanılabilir. Fatura ekonomi sistemi, para birimlerini gerçeklikten ve sanal dünyadan dolaştırarak sağlıklı ekosistem oluşturur.

Oasis City İçindekilerOasis City Proje Ekibinin amacı, genellikle tek bir platform için tek bir tasarımcı tarafından üretilen mevcut VR içeriğinden, tüm VR içeriğinin tüm platformlarda mevcut olduğu bir dünyaya atılım sağlamaktır. Bu, paylaşılan sanal dünyalarımızı oluşturmak için birlikte çalışan çeşitli kurucu geliştiriciler arasında daha zengin bir kullanıcı deneyimi ve daha fazla etkileşim sağlayacaktır.

Oasis City Hub

Oasis City Proje Ekibinin amacı, genellikle tek bir platform için tek bir tasarımcı tarafından üretilen mevcut VR içeriğinden, tüm VR içeriğinin tüm platformlarda mevcut olduğu bir dünyaya atılım sağlamaktır. Bu, paylaşılan sanal dünyalarımızı oluşturmak için birlikte çalışan çeşitli kurucu geliştiriciler arasında daha zengin bir kullanıcı deneyimi ve daha fazla etkileşim sağlayacaktır.

Pazar yeri

OASIS PazarıOasis Marketplace, kullanıcıların Oasis City Platformunda Fungable Token (NFT) kullanan karakter ve öğeler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla varlıklar üzerindeki alım satım ve açık artırma işlemlerini serbestçe ele alabilecekleri merkezi olmayan bir döviz olarak hizmet edecektir. Oasis City Marketplace, PC ve Mobil platformlarını son kullanıcılar için yaygın olarak erişilebilir kılmak üzere destekleyecektir.OASIS CITY Tasarım MağazasıOasis City Tasarım Mağazası, Oasis City için ihtiyaç duyulan çeşitli tasarım öğelerini, bina tasarımı, iç tasarımı, avatar karakteri, giyim, elektronik, mobilya, süsleme, bina, otomobil, evcil hayvan da dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açılmak amacıyla açılacak. , silah ve eşyalar. Oasis City Design Store, VR son kullanıcılarının ve tasarımcılarının etkileşime girip değiş tokuş edebileceği bir platform olacak. Herkes kendi zevkine göre gelişebilir ve pazarlayabilir.

Fatura Ekonomi Sistemi

Gerçek Dünyada Fatura Ekonomi Sistemi Fatura Ekonomi Sistemi, tüm tedarik zincirleri için nakit akışı sorunlarını iyileştirmek için gerçek dünyada da uygulanabilir. Faturalama sisteminin özel bir özelliği olan Lock-Key, sistemi kontrol eder ve ödeme süresi dolduğunda içeriğin veya fiziksel nesnelerin yasa dışı kullanımını önleyebilir. Dahası, blockchain teknolojisi, bilgisayar korsanlığı, sahtecilik ve sahteciliğe karşı koruma sağlar. Ayrıca, son kullanıcılara hizmet kullanım süresi ve hizmet kullanım sayısına göre akıllı sözleşmelerle ödeme otomatik olarak ücretlendirilir. Bu arada, gelirler adil ve şeffaf bir şekilde ilgili ortaklarla paylaşılabilir.

OASIS CITY Platformunda Fatura Ekonomi Sistemi Fatura Ekonomi Sistemi, Oasis City ekosistemini geliştiren ve destekleyen temel sistemdir. Oasis City ekosistem katılımcıları, Faturalandırma Ekonomi Sistemi üzerinden içerik kaydedebilir ve oluşturabilir ve ilgili içeriğe katkıda bulunan kişi başına gelir paylaşım oranını belirleyebilir. Ayrıca, blockchain ile çalışan defter teknolojisi, bireysel katılımcılar için içerik üzerindeki mülkiyeti garanti edebilir. Ayrıca, faaliyet gelirlerinin ödenmesi sahtekarlık veya tahrif edilemediğinden işlemlerde şeffaflık garanti edilebilir.

Adı: Oasis City

sembol:OSC

ICO Başlat:21,01,2019

ICO Sonu:20,03,2019

Kripto Haber