ONTOLOGY ONT Analiz 13 Haziran

13.06.2019
18
A+
A-
ONTOLOGY ONT Analiz 13 Haziran

ONT / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

Tedarik bölgeleri: 1,60 dolar, 1,70 dolar, 1,80 dolar
Talep bölgeleri: 1,00 ABD doları, 0,80 ABD Doları, 0,60 ABD Doları

ONTOLOGY, orta vadeli görünümde yükseliş eğilimini sürdürüyor. Boğalar, seansın sona ermesinden önce fiyatı 1.49 $ ‘a yükselterek yükselmeye çalıştı. Ayılar geri döndü ve talep alanında fiyatı 1.38 $ ‘a düşürdü.

Dezavantajdaki momentum şu an bugün 4 saatlik açılış mumu 1.42 $ ile açık, ancak bu geçici.

50-EMA’daki destek, fiyat bunun üzerinde olduğu sürece boğaların piyasayı kontrol altında tuttuğunu ileri sürdüğü sürece güçlü kalır. Ayılar, boğaların geri dönüşü ve orta vadede fiyatı yukarı çekmeden önce 11 Haziran senaryosunu tekrarlamak için 50-EMA’ya daha fazla itebilirler.

Stokastik osilatör sinyali% 42 olarak işaret eder ve bu da ayılardaki düşüşü ve 10-EMA’nın altındaki fiyatı gösterir. Bunlar kısa bir ayının kontrolünü gösterir.

601/5000ONTUSD kısa vadeli görünümde yükseliş eğilimini sürdürüyor. Boğalar, bugünün 1 saatlik açılış mumunu 1,42 $ ile pazarın kontrolünde kaldı. Dezavantajda küçük bir düzeltme şu an talep alanında 1.40 $ ‘a düştü.

Pinbarın yukarı yönlü ters şamdan paterninin varlığı, boğaların kontrol altına alınabileceğini ve fiyat hareketinin yükselmesine devam edebileceğini işaret etti.

Stokastik osilatör sinyali, ayılar tarafından aşağı çekilmenin bir yansımasını% olarak işaret eder. Fiyat, satıcıların piyasadaki varlığını haklı çıkaran ve yakında alıcılar tarafından devralınabilecek iki EMA’nın altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.