Ontology ONT Analiz 4 Temmuz

04.07.2019
26
A+
A-
Ontology ONT Analiz 4 Temmuz

ONT / USD Orta vadeli Eğilim: Düşüş

Tedarik bölgeleri: 1,60 dolar, 1,80 dolar, 2,00 dolar
Talep bölgeleri: 1,00 ABD doları, 0,80 ABD Doları, 0,60 ABD Doları

ONTOLOGY, orta vadeli görünümde düşüş eğilimi içindedir. Dünkü seansın bitiminden önce yükseliş eğilimi, parayı tedarik alanında 1.48 $ ‘a yükseltti ve bir topaç kapattı. Mum, 50-EMA’nın altında tükenme anlamına gelen uzun bir fitille kapandı. Bu, 50.0 fib alanının tekrar test edilmesiydi ve bu durum, yakın tersi doğrulayan bir trend tersine çevrildi.

Piyasalar bugün 1.42 dolar ile 4 saatlik mumun aşağı yönlü bir topaç ile kapanmasıyla açıldı. Aşağı doğru yolculuk devam ederken ONTUSD talep bölgesinde 1.48 $ ‘a düştü.

Fiyat iki EMA’nın altında ve stokastik osilatörün sinyali% 58’e işaret ediyor. Bu durum, ayılar fiyat üzerindeki baskıyı sürdürdüğü için aşağı yönlü fiyat hareketine işaret ediyor.

Talep alanındaki 1.20 $, önceki talep edilen 1.26 $ ‘dan düşük olan talep nedeniyle düşüş gösterdi.


ONT / USD Kısa Vadeli Eğilim: Değişen

ONTUSD kısa vadeli görünümde konsolidasyona devam ediyor. 1,46 $ en yüksek seviyesindeydi, 1,36 $ dün işlem seansı sırasında en düşük seviyedeydi. Piyasalar 1.41 $ ‘da açıldığında, parayı başlangıçta 1.38 $’ a ve daha sonra da 1.36 $ ‘a kadar olan 1.36 $’ a iterek ayılar baskıyı sürdürüyor.

Fiyat iki EMA’nın altında ve stokastik osilatörün sinyali aşırı satım bölgesinde% 14’e düşüyor ve bu durum, ayılar daha düşük fiyat aralığına doğru aşağı inmeye devam ederken aşağı yönlü fiyat hareketine işaret ediyor.

1.48 $, aralığın en yüksek arz alanı, 1.30 $ ise aralığın en düşük talep alanıdır. Yatırımcıların sabırlı olması ve bir pozisyon almadan önce yeniden test ile fiyatların bozulmasını veya yeniden test edilmesini beklemesi gerekir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.