Perlin, Açıklanmayan Miktar İçin Sevk Labs Blockchain Geliştirme Projesi Satın Aldı

28.07.2019
44
A+
A-
Perlin, Açıklanmayan Miktar İçin Sevk Labs Blockchain Geliştirme Projesi Satın Aldı

Bu son anlaşmanın spesifikasyonlarına göre, ortaklık değer zincirinin izlenebilirliği gibi konulara odaklanacak – kullanıcıların mallarını ‘üretim ve teslimatlarının çeşitli aşamalarında izlemelerine olanak sağlayacak.

Anlaşma şartlarına kısa bir bakış, Dispatch’in eski CTO Zane Witherspoon’un şimdi Peril’in teknoloji geliştirme sorumlusu olarak hizmet edeceğini gösteriyor.
İşlerin geçerli olduğu gibi, anlaşmanın finansal yönleri (yani, ayrıntılar) hala net değil.
Singapur merkezli bir blok zincir firması Perlin’in bir sözcüsü tarafından bugün erken saatlerde yapılan bir duyuruya göre, şirket Dispatch Labs adlı yeni bir blockchain başlangıcı daha satın aldı. Konuya ilişkin olarak, Perlin’in Dispatch’in yetenek havuzunun yanı sıra firmanın “geçici ve geçici olmayan ABD patentlerini” de aldığı bildirilmektedir.

Sevkıyat’ın önceki CTO’su – Zane Witherspoon – şimdi Perlin’in en son geliştirme faaliyetlerine başkanlık edecek.

Basın zamanında, anlaşmanın parasal özellikleri henüz açıklanmadı.

Ek olarak, bu son satın alma işleminin Dispatch Labs’ın büyük maddi zararlarla karşı karşıya kaldığı bir zamanda gerçekleştiğini belirtmekten söz ediyor.

Hatırlamayan okurlarımız için, Dispatch Labs, 2018’in ilk çeyreğinde toplamda 13 milyon dolarlık (bir dizi özel bağışla) toplamayı başardı. Geçen yıl, bu yükseltilmiş sermayenin değeri oldukça azaldı.

Son altı ay boyunca Perlin, aşağıdakiler gibi çeşitli büyük şirketler için bir dizi blok zinciri projesine katıldı:

(i) Asya Pasifik Rayon: Asya’nın ilk tamamen entegre viskoz rayon üreticilerinden biri.

(ii) Uluslararası Ticaret Odası: 45 milyondan fazla işletmeden oluşan (Amazon, McDonalds ve PayPal gibi büyük isim oyuncuları dahil) dünyanın en büyük işletmesi.

Kripto Haber