QashBack (QBK Token)

15.01.2019
51
A+
A-
QashBack (QBK Token)

Bugünün dijital çağda, müşteriler genellikle bir çevrimiçi ortam aracılığıyla dünyaya bir şirket veya ürün hakkında deneyimlerini iletişim içinde olurlar.

Bu nedenle, tüketiciler giderek tüccar seçimi konusunda karar vermek için onlara bağlı olarak, çevrimiçi incelemeler her işletmenin veya şirketin itibarına katkıda bulunur. Müşteri çevrimiçi incelemelerinin aktif yönetimi şu anda çevrimiçi itibar yönetiminin (ORM) önemli bir parçasıdır.

Çevrimiçi İncelemeler Ve İtibar


BrightLocal tarafından 2017 anketine göre, insanların %91’i bir iş hakkında bilgi edinmek için çevrimiçi değerlendirmeleri okuyor ve %97’si bir karar vermeden önce yerel iş için çevrimiçi görünüyor. Herhangi bir satın alma kararı vermeden önce çevrimiçi değerlendirmeleri kontrol etmek tüketici kültürünün bir parçası haline gelmiştir.

Tüketiciler çevrimiçi arama yaparken, çevrimiçi incelemelere gerek kalmadan işletmelere güvensizlik eğilimi gösterirler. Müşterilerin çevrimiçi değerlendirmeleri ile işletmeler olmadan daha güvenilir bir his oluşturmak. Bu, çevrimiçi incelemeler ile işin algılanan güvenilirliği arasında doğrudan bir ilişki gösterir. Qashback’in oyuna girdiği yer burası.

QashBack Nedir?


QashBack Yapay Zeka, Veri analizi ile güçlendirilmiş pazarlama platform tabanlı dünyanın ilk merkezi olmayan itibar yönetimi ve izin-tanıtarak, geleneksel perakende ve hizmet sektörlerinde dönüşümü ve Akıllı Sözleşmeler blockchain amaçlayan dijital bir platformdur.

Projenin vizyonu, tüketicilerin gizliliğinin kendi elleriyle olduğu ve tam şeffaflıkla işlemleri keşfedebilecekleri ve yürütebilecekleri dünyanın en tüketici merkezli yaşam tarzı platformu olmaktır. Onların misyon beyanı şeffaf etkileşimler ve veri gizliliği konularında zihin kolaylığı için bir teşvik online itibar platformu aracılığıyla tüketicileri, tüccarlar ve reklamverenleri bağlamaktır.

Sorunlar QashBack ile çözmek


Kutuplaşma sapma: en çok online değerlendirmeleri üzerinde olumlu ya da olumsuz olabilir son derece kutuplaşmış görüşleri yol açan aşırı görüşlerini, temsil eğilimindedir.
Sansür: reklam satmak için teşvikler vardır inceleme siteleri iş modeli ile ilişkili ilgi potansiyel bir çatışma vardır.
Sahte yorumlar: kapsamlı sahte yorumlar, çevrimiçi itibar standardı olarak kullanılacak çevrimiçi incelemelerin kullanışlılığını ve güvenilirliğini tehdit eder.
Gizlilik kontrolü: kullanıcıların gönderdikleri yorumlar genellikle onlar hakkında bilgi ortaya koymaktadır. Ancak, bu Bilgi üzerinde kontrol sahibi kullanıcılar kendileri.


QashBack Çözümü
Qashback güvensiz ve bağımsız bir ortamda kullanıcı havuzu, veri havuzu ve içerik havuzunda paylaşmak için farklı uygulamalar için bir konsorsiyum platformu olarak hizmet vermektedir.

Bu temizlemek ve çapraz sanayi uygulama işlemleri yerleşmek için ana belirteci aracılığıyla bunu başarır. Ayrıca, qashback ödül tabanlı yorumlar, davranış tabanlı promosyonlar, hem de izin tabanlı reklam sağlar.

QashBack Avantajları


Tüketiciler için, qashback platformunda indirimler ve indirimler yoluyla daha ucuz bir tüketim olacaktır. Kişisel bilgiler, gizlilik ve içeriksel reklamcılık üzerinde tam kontrole sahip olacaklar.

Aynı zamanda, tüccarlar daha iyi ticari etki için online itibarlarını artırmak için çevrimiçi değerlendirmeleri daha hızlı birikimi keyfine varacaksınız. Onlar da platformda müşteri verilerine erişimi yanı sıra daha hızlı geliştirme döngüsü olacaktır.

Platformun rekabet avantajlarından bazıları şunlardır:

Protokol platformu: yeni yaşam tarzı uygulamaları kurmak veya mevcut içine dahil etmek daha kolay, daha hızlı ve ucuzdur.
Ağ etkisi: kullanıcılar çapraz satmak veya sevk ücretleri kazanmak için dünya çapında çeşitli tüccarların platform üyelik tabanını kaldırabilir.
Token likidite: cüzdan ödemeleri, itfa veya kriptodan fiat’a dönüşüm için derhal bir indirim var.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.