QTUM Blockchain Kullanıcıların Google’ın Bulutunu Kullanarak Düğümler Geliştirmesini ve Dağıtmasını Sağlıyor

04.05.2019
38
A+
A-
QTUM Blockchain Kullanıcıların Google’ın Bulutunu Kullanarak Düğümler Geliştirmesini ve Dağıtmasını Sağlıyor

Qtum (QTUM) genişliyor. Aslında Bitcoin blockchain bir melez olarak başlatılan proje, kullanıcıların kendi blockchain düğümlerini dağıtmak için Google’ın Bulut Platformu kullanacak şekilde ayarlayın.CIO Miguel Palencia’ya göre fikir, işleri mümkün olduğunca basit hale getirmektir.

Bu hizmeti kullanarak ayda sadece $15 USD ile, insanlar Google Bulut platformunda düğümleri çalıştırabilecekler.

Bu yazılımın yardımıyla, kullanıcılar geliştirmek ve bunu yapmak için qtum temel özelliklerini kullanarak akıllı sözleşmelerin kendi tür dağıtabilirsiniz.

Palencia, bunun gibi hizmetlerin yardımı olmadan kendi düğümünüzü başlatmanın ne kadar zor olduğunu vurguladı. Süreç çok karmaşıktır, bu nedenle yardımcı olmak için oluşturulan bir çerçeveye sahip olmak iyi bir çözüm olabilir. Yeni araçlar paketinin geliştiricilerin çözümleri daha hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarına yardımcı olacağını doğruladı.

Şimdi, teknoloji ile deneyimlerinde geniş farklılıklar olan insanlar, teknolojiyi kullanmak isterlerse düğümler kurabilirler. Kod, hem Qtum’un depolarında hem de Google Bulutunda mevcut olacak ve tam düğümler kurulabilir ve daha sonra kod çatalları, staking ve merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesi için bir çeşit test yatağı olarak kullanılabilir.

Şirket ayrıca, duyurunun Qtum’u herhangi bir şekilde bir Google ortağı yapmadığını da vurguladı. İnsanlar hala Ethereum dev kitleri gibi kendi düğümlerini kurmak için diğer platformları kullanabilirler. Fikir sadece kullanıcılara daha fazla seçenek sunmaktı, özellikle yüksek ücretler ödemek zorunda kalmadan Qtum sanal makinesini kullanabilmeleri için onlara en çok ihtiyaç duyanlar için.

Kripto Haber