QUASA

04.03.2019
36
A+
A-
QUASA

Lojistik 2.0 Dünyası

QUASA, güven problemini, bilgi engellerini ve mahkeme masraflarını ortadan kaldırmak için blockchain ve akıllı sözleşmeler teknolojisini kullanarak bir uygulamanın işlevselliğinde tam bir yük trafiği döngüsü uygular. 

QUASA’nın güvenilir ortamı, tüm katılımcılar için blockchain teknolojileri, akıllı sözleşmeler ve ekonomik teşvikler yoluyla güven sağlandığı QUASA platformunun dijital alanıdır. 

QUASA altyapısı: bir merkezi olmayan uygulama ve hizmet setinin yanı sıra QUASA platformunda bir işletme kurmak için dijital araçlar.

QUASA Hakkında

Akıllı sözleşmeler: QUASA blockchain ortamının önemli bir bileşeni. 

Akıllı sözleşmeler QUASA, platform hizmetlerinden bağımsız olarak çalışır. Akıllı sözleşmelerin etkinliği, işlevsel ve bilgi işlem süreçlerinin ayrılmasına dayanmaktadır. 

Akıllı sözleşmeler oluşturma sürecinde, aşağıdaki öncelikler ve koşullar yerine getirildi: 

– Sözleşmelerin performansının güvenilirliği (kodun temizliği) 
– Akıllı sözleşme kodunun test edilmesi için prosedürü basitleştirin 
– Desteklenen dilleri genişletme çalışmaları 

QUASA, bir platform pazar yeri sağlıyor Blockchain ortamında gerçek yasal değeri ve geçerliliği olan sözleşmelerin ve anlaşmaların dijital şablonlarının yayılması için.

QUASA, kargo taşımacılığı organizasyonu için yeni bir model sunuyor ve tüm geleneksel platformların yerini alıyor. 

Belirli bir taşıma türü için her bir modül, birkaç aşamadan oluşan tek bir geliştirme döngüsünden geçer: 

– Sipariş sürecinin 
standardizasyonu – Hizmet sunum sürecinin 
standardizasyonu – İşlem sürecinin standardizasyonu 

Karma blok ortamında şeffaflık ve güven QUASA; KYC prosedüründen sonra teknolojik çözümler ve iş ilişkilerine giren kullanıcıların yetkilendirmesinin bir kombinasyonu ile sağlanır.

Aracıların yokluğu, maliyet azaltma ve kendi kripto para birimi Quasacoin. 

QUASA, özel derecelendirme oluşturmak için standart bir API sunuyor. 

Platformdaki tüm derecelendirmeler KYC ile entegrasyona sahiptir. Sistemin katılımcıları ve kullanıcıları, ortakları seçerken reytinglere göre yönlendirilebilir. 
Platformda gerçekleştirilen her işlem karşılıklı olarak değerlendirilir ve katılımcıların itibarını etkiler. 

Hizmet sunmanın maliyeti ve ödeme yöntemleri, QUASA ekonomik modelinin etkinliğinin ana parametreleridir.
Çoğu zaman, hizmetlerin maliyeti, platformun ana dijital varlığına sıkı sıkıya bağlıdır. Bununla birlikte, böyle bir bağlamanın olumsuz bir yanı vardır – platformun popülaritesi ile hizmetlerin maliyeti de artmaktadır. Bu da, rekabet avantajlarını değiştirdiğinde, işletmeye gerçek entegrasyon potansiyelini ve fırsatlarını daha da kötüleştiriyor. 

QUASA’nın temel ekonomisi iki ana kriteri karşılamaktadır: 

– minimum değişkenlik; 
– Rekabetçi hizmet maliyetleri 

Minimum oynaklığı sağlamak için, QUASA blok zinciri ortamının XDR (SDR) endeksini kullanarak yaptığı işlem ve hizmetler için tarifeler uygulanır. IMF günlük olarak, XDR endeksinin (SDR) dünyadaki 20 ana para birimine oranını yayınlıyor. 

Hizmetin kullanımı için belirteçler ön koşul haline gelir.

QUASA’daki tüm modülleri ve tam işlevselliği kullanmak için, bağlı her şirketin platform tarafından sağlanan bir dizi hizmeti kullanması gerekir. 
Ödeme yöntemleri değişkendir, hizmetler komisyonu yüzde olarak toplanabilir, sabitlenebilir ve herhangi bir kombinasyondan oluşabilir. Sıfır komisyon olabilir veya modern kredi kartlarında olduğu gibi satıcının pahasına bir komisyon ödemesi yapılabilir. Ek olarak, “ters komisyonlar” da mümkündür – kullanıcıların işlemler için maddi olarak teşvik edilmesi. 

QUASA hizmetlerinden para kazanma, her başarılı teslimatın son aşamasında, ödeme şeklinde gerçekleşerek, anında QUA belirteçlerine olan talebi artırır.

QUA’nın değerindeki büyümeyi etkilemenin farklı yollarımız var: bağlı her şirket bir bilgi rehberi, her biri daha büyük, daha yüksek sesli bir bilgi rehberi. Bir şirket QUA almaya her başladığında, bu iyi bir haber. Bu tür birçok şirketimiz var ve birçok olumlu haberi olacak, sürekli işiteceğiz ve rotayı etkileyebileceğiz. 

Para birimimizin değeri, kargo taşımacılığı fikrini değiştirecek olan QUASA platformunun sağladığı gerçek hizmetler ile sağlanacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.