Sinerium

29.09.2021
215
A+
A-
Sinerium

Sinerium Nedir?

Sinerium iki temel soruna çözüm üretmek adına doğmuş bir kripto varlıktır. Sinerium, bir yandan firmalara, markalara ve tüzel kişilere, kriptolojik ürün, NFT ve Token çıkartılmasında öncülük edip; Diğer yandan geliştirdiği yazılım teknolojisi ile merkeziyetsiz bir yapıda start-up fikirlerinin hayata geçmesi için destek olacaktır.

Tokenizasyon Nedir?

Firmaları, markaları, tüzel kişileri, kurum, kuruluş vakıf ve dernekleri tokenize ederek, bu oluşumları kripto para sektörüne çekmeyi amaçlıyoruz. Sinerium, tokenizasyonunu yaptığı bu iştiraki ortaklarına trilyon dolar değerindeki bu sektörden kazandırmayı hedeflemektedir.

New Future Nedir?

Dünya üzerinde fonlanmayı bekleyen büyük fikirler var. Geleceğe yön veren fikirlere Sinerium topluluğu olarak daha iyi bir gelecek için destek oluyoruz. Sinerium New Future üzerinden, herkesin özgürce fikirlerini paylaşıp bu fikirleri hayata geçirmelerini sağlıyoruz. Sinerium topluluğu olarak geliştirilebilecek fikirler özgür ve şeffaf bir ortamda paylaşılıyor; Fikri hayata geçirmek için gerekli koşullar sağlanıyor.

Sinerium Topluluğunda Yatırımcılar Nerden Kazanç Sağlayabilecek?

 Tokenizasyonu yapılan iştiraki ortaklarımızın veya yine ICO’su başlatılarak gerçekleştirilmek üzere fon toplanan yenilikçi projelerden ilk haberdar olarak bu projelerin ön satışlarında kendi Sinerum Token’lerı ile yeni tokenlara katılarak buradaki yeni tokenların da değer artışından kazanç elde edebilmelerini hedefliyoruz.
 Sinerium’un tokenizasyonun yaptığı bütün projelerde ICO sürecinde Sinerum ile Swap yapılacağından Sinerium yatırımcıları ellerindeki Sinerium’ların da değer artışından kazanç elde edebilmelerini hedefliyoruz.
 Sinerium Affiliate Staking yöntemi ile Sinerium adetlerini artırarak kazanç elde edebilmelerini hedefliyoruz.
 Sinerium Günlük Staking yöntemi ile her gün kazanç elde edebilmelerini hedefliyoruz.
 Sinerium topluluğunun büyümesine yardımcı olarak tavsiye ettikleri her Staking için Affiliate programından ödül kazanarak kazanç elde edebilmelerini hedefliyoruz.
 Affiliate ağlarını genişleten ve her ay aktif bir şekilde Sinerium topluluğunun daha fazla büyümesine katkı sunarak Dünya Havuzundan kazanç elde edebilmelerini hedefliyoruz.

SİNERİUM İNDİRİMLİ İCO İÇİN BURADAN TIKLAYARAK AVANTAJLARDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

Hangi Ağda ve ne kadar Sinerum Token olacak?

Binance Chain (BNB) ağında Akıllı Sözleşme (Smart Contract) ile yazılmış 99.000.000 adet Sinerum Token olacak.

Neden 99 milyon adet?

Çünkü adet sayısının fazla olması arzın fazla oluşuna bağlı olarak yeterli talep oluşmazsa fiyatın çok yükselmeyeceği, hatta dolaşım sayısı arttıkça tekrar fiyatın aşağı düşeceği algısını oluşturmaktadır. Sinerium adetinin az olması fiyatının yükselebilmesi ihtimalini güçlendirdiği için yatırımcıları tarafından daha fazla Sinerium Token’a sahip olmak istemelerine sebep olacaktır.

99 Milyon adet Sinerium Nasıl Dağılacak ve Tamamı Kaç Yılda Dolaşıma Çıkacak?

Toplamda 99 Milyon adet Sinerium olmasına rağmen;
Ön Satışta (ICO sürecinde) maksimum 300.000 Sinerium satışa sunulacaktır.
Şirket Kurucuları, Geliştiricileri ve Arge için 4.000.000 adet Sinerium ayrılmıştır.
Affiliate Marketing’de dağıtılmak üzere 5.000.000 adet Sinerium ayrılmıştır.
Günlük Staking için 3.000.000 adet Sinerium ayrılmıştır.
Affiliate Staking’de maksimum 29.000.000 kilitlenebilecek ve toplamda 58.000.000 adet ödül dağıtılacaktır. Kilitlenen maksimum 29.000.000 Sinerium 16 ay sonrasında otomatik olarak yakıma gönderilecektir.

SİNERİUM İNDİRİMLİ İCO İÇİN BURADAN TIKLAYARAK AVANTAJLARDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

Ön satışta Sinerum satın alan tüm katılımcılar aldıkları Sinerium’ları otomatik olarak 16 ay Staking’de kilitleyecekler ve kilitlenen bu Sinerum’lar yatırımcılarına;

 1. Ay ayda toplam %20’ye denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 2. Ay ayda toplam %19’a denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 3. Ay ayda toplam %18’e denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 4. Ay ayda toplam %17’ye denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 5. Ay ayda toplam %16’ya denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 6. Ay ayda toplam %15’e denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 7. Ay ayda toplam %14’e denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 8. Ay ayda toplam %13’e denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 9. Ay ayda toplam %12’ye denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 10. Ay ayda toplam %11’e denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 11. Ay ayda toplam %10’a denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 12. Ay ayda toplam %9’a denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 13. Ay ayda toplam %8’e denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 14. Ay ayda toplam %7’ye denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 15. Ay ayda toplam %6’ya denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.
 16. Ay ayda toplam %5’e denk gelecek şekilde günlük ödül kazandıracak.

Ve böylece yatırımcılar ilk 5 ay 20 günde kilitli Sinerium adetlerinin %100’ünü geri almış olduğu gibi, kalan 10 ay 10 gün boyunca da %100 ek kazanç almış olacaktır. Staking’de paket olarak kilitlenmiş Sinerum’lar ise 16 ayın sonunda otomatik olarak yakıma gönderilecektir. ICO sürecinde katılan yatırımcılar her gün kazandıkları ödülleri borsaya çekebilecek ve satışa sunabileceklerdir. Yeni yatırımcılar da Staking yapmak ister veya Sinerium sahibi olmak isterlerse ödül kazanmış ve borsada satan yatırımcıların Sinerium’larını alabileceklerdir. Böylece 300.000 adet Sinerum’dan 58.000.000 adete kadar çoğalan bir Staking ödül sistemi kurulmuş olacaktır. Burada Staking de maksimum 29.000.000 adet kilitli Sinerum olabileceğini ve 29.000.000 adet Sinerium’un toplamda 58.000.000 ödül dağıttığı gibi kilitlenen 29.000.000’un da 16 ay ödül dağıttıktan sonra otomatik olarak yakıma gideceğini hatırlatmak isteriz.

Neden ön satış 300.000 Sinerum’la sınırlı?

Kurucularının fazla token dağıtarak büyük fonlar topladığı ve katlamanın gücü ile birkaç ay sonra dolaşımda arzın çoğalmasından ötürü fiyata odaklanmaktan proje üretmeye zamanı kalmayan bir yapı içerisinde olmak istemiyoruz. Bu nedenle ön satışta (ICO) daha az Sinerum dağıtmamız; ödül programının daha uzun sürmesinin yanı sıra Sinerium geliştiricileri olarak bizlere de projelerimizi hayata geçirmek için gerekli zamanı da sağlayacaktır.

Bizim amacımız herkesin eşit şartlarda kazanabileceği, topluluğuna kazandırırken kurucularına ve geliştiricilerine de kazandıran sürdürülebilir bir proje inşa etmektir.

Sinerium Kurucuları ve Arge için kaç Sinerum ayrıldı?

Burada kurucular ve geliştiriciler için toplam 4.000.000 Sinerum ayrılmasına rağmen bu 4.000.000’un her ay 200.000’i çözülecek şekilde 20 ayda dağıtılması planlanmıştır. Tabi ki bu dağılımı blockchain ağında herkesin de görebileceği şekilde şeffaf bir şekilde Akıllı Sözleşme’ye (Smart Contract) yazdırdığımızı ve her ay gelen bu 200.000 Sinerum’un öncelikle borsalarda fiyat manipülasyonlarının önüne geçmek için Maker/Taker olarak kullanılacağını bilmenizi isteriz.

Günlük Staking Havuzu Nedir 3.000.000 Sinerium Nasıl Dağıtılacak?

Günlük Staking Sinerium’larını 16 ay kilitlemek istemeyenler için tasarlandı. Günlük Staking’e katılan yatırımcılar Stake’de kilitli olan Sineriumlarını istedikleri zaman tekrar çözebileceklerdir.

Günlük Staking’de hergün bir miktar Sinerium ödül havuza katılan herkese Sinerium adeti oranında kazanç dağıtacaktır. Günlük Staking Havuzunda

ilk 6 ay her gün 100 Sinerium

 1. Altıncı ay her gün 500 Sinerium
 2. Altıncı ay her gün 1000 Sinerium
 3. Altıncı ay her gün 1500 Sinerium
 4. Altıncı ay her gün 2000 Sinerium
 5. Altıncı ay her gün 2500 Sinerium
 6. Altıncı ay her gün 3000 Sinerium
 7. Altıncı ay her gün 3500 Sinerium dağıtarak toplamda 3.000.000 adet Sinerium dağıtacaktır.

SİNERİUM İNDİRİMLİ İCO İÇİN BURADAN TIKLAYARAK AVANTAJLARDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

kriptopara