SOMESING

05.02.2019
43
A+
A-
SOMESING

Müzik Servisi – Karaoke App

SOMESING, blockchain teknolojisini içeren bir sosyal müzik hizmetidir;

böylece yapımcılar, herkesin sevdikleri şarkıları dinleyebilecekleri ve şarkıları yeniden yaratabilecekleri yaratıcı etkinlikler için ödüller alabilirler. 

Şarkı söylemeyi seven herkes, tüm şarkıları günde 24 saat, yılın 365 günü ücretsiz olarak söyleyebilir ve topluluk tarafından yeni oluşturulan şarkının içeriği hakkında hediyeler, destekler ve etkinlikler yoluyla ekonomik ödül alabilir. 

Kendi şarkınızı SOMESING’de yayınlarsanız, bir şarkı cüzdanı otomatik olarak oluşturulur ve bu şarkı cüzdanındaki hediyeler, destekler ve olaylar dahil olmak üzere çeşitli şekillerde Coins (SSX) birikir. 

Belli bir süreden sonra, şarkı cüzdanınızda biriktirdiğiniz paraları, bu şarkının tadını çıkarıp akıllı sözleşmeyle katkıda bulunan katılımcılara otomatik olarak dağıtacaksınız.

SOMESING Hakkında

İnternet ağının ve akıllı cihazların gelişimi ilerledikçe, Karaoke uygulaması, özellikle Karaoke kültürünün başlangıçta bulunmadığı birçok ülkeye kolay erişim ve kullanılabilirlik sağlayarak Karaoke pazarı için bir platform buldu. 

Halen, birçok Karaoke uygulama ürünü global olarak piyasaya sürülmüştür ve kullanıcı sayısının 500 milyon civarında olduğu tahmin edilmektedir.

Müzik, dünyadaki her kültür ve toplumda insanların yaşamlarının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Şimdi, müzik bestelemenin yaratıcı çalışması, bir kişinin değerini ve düşüncesini ifade etmenin bir aracı oldu. Müzikte bireysel yaratıcılığın bu koleksiyonu, dünyamızın güzellik ve çeşitlilikle dolmasına neden oluyor.

SOMESING SingLovers için bir platformdur. 


Herkes istediği müziğin keyfini çıkarabilir. 

Yeni veya mevcut müzik parçalarının geliştirilmesi veya yeniden yaratılması / yeniden karıştırılması adil bir şekilde ödüllendirilir. Adil kar dağıtımı Blockchain teknolojisi ile sağlanmaktadır.

Müziğin yaratıcı aktivitelerinden zevk alan herkes, yarattıkları müzik için ödüller ve kazançlar elde eder. 

Bu, yaratıcı çalışmaları ve etkinlikleri üstel bir büyümeye yönlendirecek ve SingLovers’a akranlar arası büyük bir ilham kaynağı olacaktır.

SOMESING, her katılımcının aktif müzik yaratıcıları olmalarını sağlayacaktır. 

Adil ödüllendirme ve kar paylaşım sistemi, bu yaratıcıları SOMESING’in ekosistemi ve çalışma akışı içinde yaratıcılığını sürdürmeleri için motive edecek ve böylece müziğin verimli dünyasına kavuşacak.

İco Başlama : 28,02,2019

İco Bitiş : 30,03,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.