Space.Cloud.Unit ICO (SCU)

20.01.2019
35
A+
A-
Space.Cloud.Unit ICO (SCU)

SPACE.CLOUD.UNİT NEDİR?

Space.Cloud.Unit – veya kısaca SCU – 2017 yılında CEO’su Christian Sprajc tarafından kurulan genç bir Alman kurumu. Space.Cloud.Unit, ilk Blockchain tabanlı bulut pazarını geliştirecek ve bu sayede büyük paylaşım ekonomisi şirketlerini takip edecek Uber veya AirBnB gibi, sadece bulutlar pazarı için. 
Space.Cloud.Unit pazarında SCU Kullanıcılar, depolama alanı veya en iyi fiyatlı sağlayıcı gibi kendi özel bulut ölçütlerini seçerken kendi mükemmel ve merkezi olmayan bulutlarını oluşturabilecekler.

Merkezi Almanya’nın Düsseldorf kentinde bulunan Space.Cloud.Unit, yalnızca büyük bir hedefe sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda bulut depolama çözümlerinin geliştirilmesinde 10 yıllık deneyime sahip Powerfolder şirketinden ağır bir destek alıyor!

Space.Cloud.Unit Faydaları

Esneklik

Yüzlerce bulut teklifini karşılaştırın ve sert paketler ayırmadan kendi ideal bulutunuzu oluşturun. Yalnızca depolama, güvenlik standartları, çalışma süreleri ve hizmetler açısından ihtiyacınız olan şeyleri ödersiniz.

Bağımsızlık

SCU, bulut segmentinde müşteri değerini optimize etmeye odaklanır – Satıcıdan bağımsız platform, müşteri değerini maksimuma çıkarır.

Emniyet

Hem popüler hem de blok zinciri tabanlı bulut sağlayıcıların benzeri olmayan karşılaştırılabilirliği ile, yalnızca fiyatlandırma açısından değil, güvenlik ve kullanılabilirlik açısından da yeni bir rekabet yaratıyoruz.

Adı:Space.Cloud.Unit

sembol:SCU

CO Başlat:14 ,01,2019

ICO Sonu:      31,03,2019

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz. 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.