Spend Coin Visa Kartla Büyümeye Devam Ediyor

24.03.2019
202
A+
A-
Spend Coin Visa Kartla Büyümeye Devam Ediyor

Geçtiğimiz Günlerde Spend kartla yapılan Mcdonalds’taki trx ile alışveriş çok dikkat çekmişti.Hatta videosu bir çok üst düzey kripto yatırımcıları tarafından beğenilmişti.Spendin medium da kendi yaptıkları son gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

Spend, ilk Reddit AMA’ya ev sahipliği yapmaktan ve bu fırsatı dünyadaki topluluklarımızla etkileşimde bulunmaktan gurur duyuyor.

Gündemimizden başlayarak en son güncellemelerimizi ve haberlerimizi gözden geçirelim.

Şimdiye kadar, Spend Visa Kartlarının Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan kullanıcılar için uygun olduğunun farkındasınız. İstediğiniz kart doğrudan doğrudan iOS cihazınızdaki Spend App aracılığıyla sipariş edilebilir.

Topluluğumuza, Spend.com’da artık “Ortaklar” web sayfası göstermeyeceğimizi ve aksi belirtilmedikçe, halka açık bir şekilde ortaklarımızın adlarını açıklamayacağımızı bildirmek istiyoruz. Bu iş modelinin değişmesinin nedeni kripto-para birimi ödeme sektörünün niteliğinden kaynaklanmaktadır. Harcamalar için, kripto para birimlerine bağlı bir alakart bankacılık, ödeme ve finansal hizmetler sunmak için, geleneksel bankacılık düşünce sürecini bu sektörde bir kenara bırakmak isteyen bankalar ve ortaklar bulmamız gerekiyor.

Bu ortakları bulmak son derece zor bir iştir ve elde edildikten sonra Harcama konusunda rekabet avantajı sağlar. Münhasırlık elde etmek zordur ve yalnızca bizimle birlikte çalışacak bir ortak bulmak için pazara girme hızımızı engeller. Adları herkese açık şekilde yayınlamaya başladığımızda, tüm bunlar Harcama için, rakiplerimizin bu ortakları talep etmelerini ve işlem için elde etmelerini sağlayarak bizi olumsuz yönde etkiliyor. Bu nedenle, ortaklar sayfamızın kaldırılması rekabet avantajlarımızı korumamıza izin verecektir.

Şimdi, gecikme olmadan, Spend App v2.5’te yayınlanan yeni hizmetleri duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Spend, Global İşbirliğinde Çoklu Para Birimi Sanal IBAN’lı 27 Fiat Para Birimini Destekliyor

Yeni bankacılık ortaklığımız sayesinde, Spend şimdi USD, CAD, EUR, GBP, KRW, JPY, CNY ve daha pek çok para birimi için fiili destek sunuyor! Yeni desteklenen para birimlerinin listesini burada bulabilirsiniz: https://help.spend.com/hc/en-us/articles/360020046153-Fiat-Currenc-Supported-.

Doğrulanan her kullanıcı, Para Birimleri menüsü altındaki profil sekmesinden en fazla 27 fiat para birimini etkinleştirme ve kullanma yeteneğine sahip olacaktır. Bir kullanıcıya banka havale ve SEPA transferlerini gerçekleştirebilecekleri sanal bir IBAN numarası verilecektir. Bu fiat para birimlerinin tümü Kanada lisanslarımız ve düzenlenmiş MSB aracılığıyla değiş tokuş edilebilir. Yeni para birimleri, Spend Uygulaması’nın 2.5 sürümünde satışa sunulacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.