Stellar Network’e Odaklanan Bir Girişim olan Interstellar, Mike Kennedy’yi CEO olarak atadı.

15.09.2019
50
A+
A-
Stellar Network’e Odaklanan Bir Girişim olan Interstellar, Mike Kennedy’yi CEO olarak atadı.

Stellar çerçevesini geliştirmeye odaklanan bir girişim kuruluşu olan Interstellar, son zamanlarda Mike Kennedy’yi Genel Müdür olarak atadı. İnter Stellar CEO’su Adam Ludwin’in liderlik edeceği bir organizasyon daha yarattı.

Kennedy’nin konuşması boyunca, Interstellar ayrıca, uzunca bir süre gizli modda olan Pogo olarak bilinen “yeni bir uygulama odaklı şirket” olduğunu açıkladı. Kennedy, önceki RRE Ventures ortağı ve Blockchain ödemeleri başlangıcı Interstellar’ın mevcut CEO’su Adam Ludwin’in yerini alacak.

Bu arada, Ludwin kuruluşun en son projesi olan uygulamalar ve mobil cüzdanlar üzerinde yoğunlaşacak bir yan kuruluşu olan Pogo’yu yönlendirmeye devam edecek. Dahası, Kennedy’nin Interstellar’ın CEO’su olarak atanması, Yatırım fonu olan Franklin Templeton’un, bir devlet para piyasası fonunun yıldız sistemindeki kısmını belirtmeyi planladığı haberi takip ediyor.

Ayrıca, CEO olarak Mike, dünya çapındaki ödemeler için yıldız sisteminin benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olmaya odaklanarak, Yıldızlararası’nın tüm yönlerini yönlendirecektir. Mike, önemli ödeme tecrübesi olan başarılı bir yetkilidir. Dahası, ABD’deki en önde gelen eşler arası ödeme çerçevelerinden biri olan Zelle’yi (fka clearXchange) kurdu, yönetti ve sattı.

kriptopara