TUSD TrueUSD

06.07.2019
32
A+
A-
TUSD TrueUSD
  • Market Cap $216,225,536
  • 24h Vol (Global) ฿743 ($8,410,771)
  • Circulating Supply 217,246,595
  • Issue Date 2018-03-31

TrustToken varlık belirleme platformunun bir parçası olan TrueUSD, USD değerinde sabitlenmiş blok zincir tabanlı bir stabilcoindir. TrueUSD sisteminde ABD Doları, tek bir şirket tarafından kontrol edilen bir banka hesabından ziyade, emanet anlaşmaları imzalayan çok sayıda güvenli şirketin banka hesaplarında tutulur. Söz konusu emanet hesabının içeriği, aylık onay raporları yayınlayan bağımsız bir üçüncü taraf muhasebeci tarafından doğrulanır.

Birisi çevrimiçi uygulama yoluyla TrueUSD’yi edinmek isterse, bir KYC / AML kontrolünden geçmeleri gerekecektir. Tamamlandıktan sonra, USD’yi TrueUSD’nin güven şirketi ortaklarından birine gönderebilirler. Fonlar güven şirketi tarafından doğrulandıktan sonra, API’leri TrueUSD akıllı sözleşmesini belirteçleri 1’e 1 oranında vermeleri ve eldeki hesapla ilişkilendirilmiş Ethereum adresine göndermeleri konusunda yönlendirecektir.

Cüzdanın içine girdikten sonra, jetonlar bir arkadaşına transfer edilebilir veya fiat (istikrar ve güven) avantajlarını kripto para birimleri ile (düşük ücret ve transfer süresi) birleştirerek ödeme olarak kullanılabilir. Kullanıcı ayrıca, TUSD belirteçlerini, güven şirketine bildirecek olan akıllı sözleşme adresine geri göndererek ve kullanıcının hesabına bir banka havalesi başlatarak gerçek ABD Doları’nı kullanabilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.