Uncloak

09.03.2019
19
A+
A-
Uncloak

Yeni Nesil Siber Güvenlik Tehdit Yönetimi

Uncloak’a Giriş: Siber tehdit tespitinin geleceği. “Sıfır Saat” siber tehditleri için halka açık ve gizli internet verilerini kontrol etmek için gelişmiş yapay zekadır.

Yeni nesil güvenlik açığı siber güvenlik taraması. EOS Blockchain, dünya çapında doğrulanmış BT güvenlik uzmanlarının siber tehdit açıklarını gidermek için işbirliği yapmasına ve tam otomatik bir sistem aracılığıyla ödüllendirilmesine olanak sağladı

Uncloak Hakkında

Bilgisayar korsanlığı, yeni veri ihlali ve endişe verici bir oranda meydana gelen fidye yazılımı yayımları ile dünyanın en büyük sorunlarından biridir. 

Siber suçun 2021 yılına kadar yıllık 6 trilyon dolara mal olduğu tahmin ediliyor. Sınır yok: dünyanın en büyük şirketlerinden bazıları; kritik ulusal altyapıya; Küçük yerel işletmeler ve bireyler için. Saldırıldılar ve eğilimler, bunun devam edeceğini, özellikle de Nesnelerin İnterneti (IoT), akıllı şehirler ve kitlesel sayısallaştırma gibi gelişen programların yaşamın gerçeği haline gelmesini önermektedir.

Şu anda, yeni tehditlerin belirlenmesinde ve son kullanıcıların bunları kapatmasını veya kapatmasını sağlayan proaktif bir siber güvenlik çözümü sıkıntısı var. 

Bazı yetenekler Hükümet düzeyinde var olsa da, Uncloak bu açığı kapatacak ve siber suça duyarlı birçok sektörde önemli gelirler sağlayacak ticari bir araç sunmaktadır.

Uncloak, güvenlik kontrollerinin sezgisel, otomatik ve kesintisiz performansı için Yapay Zeka (AI) tabanlı bir analitik araçtır: kullanıcılara siber jargonu kesme ve siber güvenlik sorunlarını anlama, iyileştirme ve çözme yeteneği verir.

 Uncloak gibi inovasyon araçlarının yokluğunda, bir şirketin bilgisayarlarını ve ağ altyapısını başarılı bir şekilde değerlendirmek için özel, yüksek vasıflı işçilik, kapsamlı kurulum süresi ve önemli maliyetler gerekir. Uncloak, bu siber güvenlik seviyesini toplu bir ölçekte, daha düşük bir maliyetle ve basit bir son kullanıcı etkileşimi ile kullanıma sunmayı amaçlamaktadır.

İco Başlama : 13,03,2019

İco Bitiş : 27,03,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.