WaltonChain Nedir?

14.05.2019
969
A+
A-
WaltonChain Nedir?

Altcoin lerin çöküş yaşadığı bu dönemde dikkat çeken bir coin göze çarpıyordu.Waltonchain ,peki nedir waltonchain nasıl bir projedir:;

WaltonChain, radyo frekansı tanımlama (RFID) teknolojisi kullanılarak blok zincirini Nesnelerin İnterneti (IoT) ile birleştiren bir platformdur. Proje, bu kombinasyonla tedarik zincirine yönelik bir yönetim sistemi oluşturmayı hedeflediğine, bu ürünlerin takibinde insan etkileşimini azaltarak, ürünlerin imalat noktasından müşteriye tedarik süreçleri boyunca izlendiği söylenir.

RFID teknolojisi yüksek güvenlik özelliğine sahiptir ve ücret toplama ve temassız ödemeler, mal takibi ve atıkların akıllı yönetimi gibi uygulamalarda kullanılan otomatik tanımlama ve veri yakalama (AIDC) sürecinde büyük bir devrim yaratmıştır.

WaltonChain, RFID patentinin mucidi Charlie Walton’un ismini almıştır. Maksimum 100 milyon jeton arz ediyor. Sahip oldukları belirteç sayısına göre çıkarılmış bloklarla madencilere ödül hesaplanmasında benzerlik gösteren Katılım Testi ve Güven (PoFT) fikir birliği mekanizmasına dayanmaktadır.

Projenin arkasındaki ekip, Çin ve Kore’den önde gelen isimler, tedarik zincirinin ve lider şifreleme endüstrisinin liderleri.

WTC, aralarında en önemlisi olan çeşitli işlemlerle, işlem hacimlerine göre binansa sahiptir. Son zamanlarda, projenin Binance AMA’ya dahil edileceği açıklandı. Reddit kullanıcısı Poney, BTC fiyatının WaltonChain fiyatındaki artışa tetiklenmesiyle çakışan bilgileri belirtti.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.