Waves Platform ‘Waves Keeper’ Tarayıcı Uzantısını Başlattı

20.10.2018
103
A+
A-
Waves Platform ‘Waves Keeper’ Tarayıcı Uzantısını Başlattı

Waves ekosistemi, blockchain’in insanlar için teknoloji olduğu fikrine dayanıyor. İnsanları kendi mallarını kontrol altına alır ve daha iyi güvenlik, rahatlık ve şeffaflık sunar.Bu Bağlamda yeni gelişmeler ve çalışmalarına devam Eden Waves;

Yerel bir DEX ve yeni Waves akıllı sözleşmelere sahip Waves blockchain platformu, Waves keeper(kaleci) olarak adlandırılan yeni bir tarayıcı uzantısını duyurdu. Bu uzantı ile, bir site veya DApp bir Waves işlemini imzalamayı gerektiriyorsa, bir kullanıcı bunu birkaç tıklamayla yapabilir. Artık tarayıcılarını terk etmek zorunda değiller.

Waves Keeper

Waves Keeper uzantısı bir tarayıcıyı anahtarlığa dönüştürür. Bu, kullanıcıların üçüncü taraf web kaynakları üzerinde işlemleri güvenli bir şekilde imzalamasını mümkün kılar. Parolalarını veya bilgilerini girmelerine gerek yoktur.

Kullanıcı verileri şifrelenir ve yerel olarak depolanır. Birden fazla cüzdan eklemek de mümkündür. Bu uzantı, projelerinde Dalgaları etkinleştirmek isteyen geliştiriciler için oldukça yararlı olacaktır. Bunun nedeni, ödeme API’lerini ve Kimlik Doğrulamayı desteklemesidir. Test amaçları için, geliştiriciler test ağı ve ana ağ arasında geçiş yapabilir.

Gelecek sürümlerde, Waves ekibi işlevselliği genişletmeyi planlıyor. Ayrıca tüm popüler tarayıcılarda bulunabilecek bir tarayıcılar arası çözüm geliştirecekler. Uzantının ilk sürümü yalnızca Google Chrome’da çalışır. Şimdilik, ürün sadece kendi forumları aracılığıyla Waves topluluğuna sunulmaktadır. Ancak, yakında erişmeyi kolaylaştıracak Chrome Web Mağazası’nada gelecek.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.