ADA Cardano Analiz 9 Mayıs

09.05.2020
32
A+
A-
ADA Cardano Analiz 9 Mayıs

Cardano şimdi boğaların lehine gidiyor, fiyatlar EMA-50’nin üzerinde işlem görüyor
• EMA-50’nin üzerinde kalmak ADAUSD için güçlü büyümeye yol açabilir.

ADA / USD Orta Vadeli Eğilim: Boğa

Anahtar seviyeler

• Direnç seviyeleri: 0.07 $, 0.08 $, 0.09 $
• Destek seviyeleri: 0.02 $, 0.01 $, 0.009 $

Cardano orta vadeli görünümünde yükseliş eğiliminde. Günlük grafikte görüldüğü gibi momentum inkar edilemeyecek şekilde yükselmeye başlıyor. Boğa topacının oluşumu, boğaların piyasaya 0.054 $ ‘dan yüksek bir seviyede yol açtığını ve dünkü seans sırasında direnç alanında 0.052 $’ dan kapandığını gösteriyor.

Bugünün direniş alanındaki günlük 0,051 dolarlık seans yükseliş kaydetti. Kripto para, bugünkü açılıştan kısa bir süre sonra 0,052 dolar seviyesine yükseldi.

ADAUSD fiyatı başlangıçta iki EMA’nın üzerinde 0.052 $ ‘a yükseldi, kripto fiyatının yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor.

Aşırı alım bölgesinde yaklaşık% 80 seviyesine işaret eden stokastik osilatör sinyali, alıcıların orta vadede gelecekte piyasa koşullarını dikte etmeye devam edebileceğini düşündürmektedir.

Kısa vadeli zaman dilimi üzerindeki momentum da belirgin bir şekilde yükseliş gösteriyor. Boğalar devralıyor ve bizi daha yükseğe itiyor gibi görünüyor.

Bugünün direniş alanındaki 0,051 dolarlık 4 saatlik boğa mumu boğaların baskınlığını teyit ediyor.
Zirveye yolculuk devam ediyor ve direnç alanında kripto para birimini 0.07848 $ ve daha sonra 0.052 $ ‘dan yukarı itiyor.

İki EMA’nın üzerindeki Fiyat ve stokastik osilatör sinyali aşırı alım bölgesinde yaklaşık% 72 seviyesine işaret ederken, kısa vadede ADAUSD fiyatının fiyatında yukarı yönlü bir momentum olduğunu göstermektedir. Benzer şekilde, alıcılar yakın günlerde piyasada baskın kalabilirler.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara