Algorand Instimatch Global Ortaklığı

09.01.2021
59
A+
A-
Algorand Instimatch Global Ortaklığı

Algorand, ödüllü fintech platformunu büyüyen kullanıcı ekosistemine davet ediyor 7 Ocak 2020 – Zürih, İsviçre ve Boston, MA – Kurumsal kısa vadeli para piyasası ticareti için ödüllü dijital platform olan Instimatch Global ve güvenli ve verimli sürtünmesiz borsaya güç veren birinci sınıf bir blok zinciri olan Algorand, birlikte çalışmaktadır. Blockchain tarafından desteklenen gelişmiş çözümlerle düzenlenmiş ödeme ağlarını,Instimatch ve Algorand, gelecekteki finansal hizmetlerin ve uygulamaların neler olacağının ön saflarında yer alıyor.

Instimatch Global, para piyasalarının işlediği geleneksel yöntemleri, öncelikle telefon ve komisyoncu tabanlı yollarla yeniden keşfetmenin yolunu açıyor. Platformun küresel Ağı, daha etkili bir iş akışı, daha iyi fiyatlandırma ve borçluları kredi verenlerle dijital olarak birbirine bağlayarak karşı taraf riskini çeşitlendirme potansiyeli sunar.

Algorand’ın son teknoloji blockchain teknolojisi, Instimatch’i tamamlayacak ve ödemelere, İslami bankacılık ve RegTech’e odaklanan bir dizi yeni özellik ve teklif eklemesini sağlayacak. Borç alma, borç verme ve FX büyümeye devam ediyor ve gelişmiş blok zincirinin uygulanmasıyla, küresel ekonomilerin omurgası olarak daha verimli ve etkili olabilir. Instimatch, şu anda her çeyrekte yüz milyarlarca dolarlık işlem gerçekleştiren müşterilerine muazzam verimlilik sağlamak için mükemmel bir şekilde hazırlanıyor.

Instimatch CEO’su Daniel Sandmeier, “Algorand ile bu stratejik ortaklığa girdiğimiz için son derece mutluyuz, bu da blok zinciri teknolojilerinden yararlanmamızı ve müşterilerimiz için sunduğumuz teklifleri daha da geliştirmemizi sağlıyor,” dedi. Ayrıca, “Ödemeler, İslami bankacılık ve RegTech’i içeren bu işbirliğinin geniş kapsamı bu alanda kesinlikle önemli ilerlemeler getirecektir. Hem Instimatch hem de Algor olarak ortaklığın başarısından eminiz ve merkezi olmayan ve sorunsuz finans vizyonunu benimsiyoruz.

” Algorand COO’su W. Sean Ford, “Instimatch ve Algorand, gelişmiş para piyasası sistemleri ve bugünün tekliflerinden daha verimli ve sürtünmesiz FX için neyin gerekli olduğu konusunda ortak bir vizyona sahipler” dedi. “Instimatch’in yeni tanım teklifleri ve geleneksel finansal uygulamalar arasında bir köprü kurma girişiminden gerçekten heyecan duyuyoruz.”

Instimatch hakkında Instimatch Global, birçok coğrafyada, sektörde ve para biriminde nakit mevduat ticareti yapmak için benzersiz bir pazar derinliği sunan ödüllü bir dijital Platformdur. Dijital Ağ, bankalar, şirketler, emeklilik fonları, varlık yöneticileri, aile ofisleri, sigorta şirketleri, belediyeler vb. Dahil olmak üzere küresel bir kurumsal borçlu ve kredi verenler topluluğunun birbirleriyle doğrudan ilişki kurmasını ve likidite ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar. kullanışlı ve kullanımı kolay Platform. Alım satımın yanı sıra, kullanıcılar ayrıca değerli bağlantılar kurmak, borç verme portföylerini ve likidite kaynaklarını çeşitlendirmek için Ağı da kullanabilir. Instimatch, Zürih, Londra ve Doha’da faaliyet göstermektedir ve şu anda 20 yargı alanında 130’dan fazla kurumsal müşteriye sahiptir.

kriptopara