ArcBlock, Blockchain Platformu 1.0′ Yükseltti

15.11.2019
66
A+
A-
ArcBlock, Blockchain Platformu 1.0′ Yükseltti

ArcBlock, blok zinciri tabanlı platform 1.0’ın son güncellemesiyle bir başka Milestone’a dokundu. Bu yükseltme, kalite iyileştirmesidir ve geliştiricilerin ve ticari kuruluşların üretime hazır ağlar ve blok zinciri üzerinde merkezi olmayan uygulamalar kurmalarını kolaylaştıracaktır.

Bu yükseltme ayrıca geliştiricilerin bu uygulamaları kolay ve hızlı bir şekilde oluşturmalarına yardımcı olacaktır.
Önceki gelişmeler

Platform piyasaya sunulduğundan bu yana yüz yirmi’den fazla sürüm yayınladı. ArcBlock DApp ekibi, Blockchain tabanlı hizmetleri benimsemek isteyen diğer birçok şirket ile stratejik bir ortaklığa imza attı.

Birkaç isim, yakın zamanda Kanadalı bir oyun şirketi olan Infinite Gravity ile ve aynı zamanda Çinli bir yolculuk paylaşım şirketi GoFun Travel ile yakın zamanda işbirliği yaptı. Her iki ortak da, müşteri tabanlarına daha iyi hizmet verebilmek için yeni nesil blockchain tabanlı uygulamaları benimsemek istiyor.

Şirket, müşterilerden ve topluluk geliştiricilerinden gelen sürekli talep nedeniyle, hizmetleri iyileştirmek için şirketin, işletme sınıfı blok zinciri oluşturmak için üretime hazır hizmetlerin daha rafine ve en son sürümlerini ürettiğini belirtti.
Sürüm 1.0’ın temel özellikleri

Yeni sürüm, daha hızlı ve daha kolay işlem yapabilmek için bazı önemli özelliklere sahiptir.

    Forge çerçeve 1.0 ile ArcBlock SDK

Bu sürüm, çapraz zincirli takaslar ve daha kolay derecelendirme ve çok daha fazlası için genişletilmiş bir desteğe sahiptir.

    Blockchain Yükseltme

Sürüm, yükseltme düğümü işlemi göndermeyi gerektirmez ve anında blockchain’i kendi kendine düzeltebilir.

kriptopara