BidCoins: Stellar Blockchain BID Jeton İhaleleri

05.04.2019
23
A+
A-
BidCoins: Stellar Blockchain BID Jeton İhaleleri

BidCoins Nedir?


BidCoins yapımında yeni bir kripto para olduğunu. Bu projenin arkasındaki geliştiriciler, $Bid Coin’in dünya çapında teklif vermek için tercih edilen sanal para birimi olacağına inanıyor.

BidCoins, dünya çapında, devlet sözleşmeleri, Güzel Sanatlar, e-ticaret, mücevher, araç ve gayrimenkul ihalesi ve ihalesi, oldukça sık gerçekleşecek öncül üzerinde çalışır. Bununla birlikte, bu tür faaliyetler, ödemeyi tamamlamak için çeşitli fiat veya kredi biçimlerini kullanır. BidCoins teklifin kazanılması için bir öğe, proje veya hayırsever durumun mekanizması olduğu teklif ve ödeme hizmetlerini düzenli hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Bidcoins’in amacı, finansal maliyetleri ve müzayede evlerine ve fiziksel ve dijital varlıkların mülkiyetindeki transferleri tamamlamak için “kiralık müteahhitler” için gereken süreyi en aza indirmektir—hepsi merkezi olmayan bir blok zincir üzerinde.

BidCoins Kullanım Durumları

BidCoins, biraz farklı kuralların çok farklı açık artırma ve teklif forumları için benzersiz bir şekilde iyi çalışabileceği fırsatlar sunar. Bidcoins başlıca kullanım durumları şunlardır:

Sözleşme Teklifi

Paralel çalışan bir yan zincir DApp ile Stellar.org blockchain, her şey sözleşmeler, koşullar, nitelikler, alınan teklifler, verilen teklifler ve gelecekteki değişim siparişleri de dahil olmak üzere genel bir defterde olacak. Sonunda, sıfır teklif arma, gizli anlaşma ve zorlama olacaktır.

Güzel Sanatlar Müzayedeleri

Bidcoins, açık artırma odasının yalnızca yaş, minimum güncel sanat net değeri ve ortalama banka dengesi gibi geçerli bilgileri içeren cüzdan adreslerine erişime izin verdiği blockchain oracles kullanacaktır. Ayrıca, adreslerin son 60 saniyede doğrulanmış olması gerekir. Veri kendisi bir isim veya diğer kişisel tanımlanabilir bilgileri içermez gibi istekli, hatta forumda anonim kalır. Özgünlük, köken, mülkiyet ve daha fazlası gibi kanıtlar da blok zincirinde saklanabilir. Bu, Sha-256 karma algoritmasını kullanarak şifreli bir durumda olur.

BidCoins istemci tarafı şifreleme son kullanıcı için bir şifreleme olduğuna inanmaktadır. İstemci tarafındaki şifreleme yetenekleri ile kullanıcılar, bir uygulamanın sunucularına göndermeden önce verileri şifreleyebilir veya imzalayabilirler. Bu Bilgi güvenli olduğunu bilmek herhangi varlıklı veya ultra varlıklı istekli bir satış noktasıdır.

Ayrıca, dağıtılmış depolama çözümleri ve defterleri ile etkileşimleri sağlar. Bu, Stellar blockchain gibi güvenlik sistemlerinin ve defterlerin güvenilir ve güncellenmesini sağlar.

e-ticaret Müzayedeleri

Satıcıya bırakın; bu teklifleri alacaklardır. Satıcı asla teklif vermez. Bununla birlikte, satıcının diğer hesaplardan teklif verebileceği ve fiyat enflasyonunun faydalarına neden olabileceği özel durumlar vardır. Blockchain oracles kullanarak, BidCoins, satıcının teklif vermesini daha da engellerken kullanıcının anonim kalmasını sağlayabilir. Bu özelliğin önemli noktaları şunlardır:

Bir veya daha fazla ürün satışı içeren bir açık artırma odası gibi tek bir forumda iki teklif sahibi, ortak bir GPS konumunu paylaşabilir ve aynı öğeye teklif verebilir.

Her teklif sahibinin aktif bir cüzdanı olmalıdır

Her teklif sahibinin cüzdanı, giriş yapmamak için teklif vermek için minimum 50 teklif parası Bakiyesine sahip olmalıdır

Her teklif sahibinin cüzdanı KYC bilgileri ile etkinleştirilir

Cüzdanlar, bağlandıkları daha fazla veri noktasına güvenirler. Bu banka hesapları, e-posta, telefon, bilgisayar ve diğerleri içerir

Kripto Haber