Binance.us (Amerika) Borsası Önümüzdeki Aylarda Açılacak

19.08.2019
82
A+
A-
Binance.us (Amerika) Borsası Önümüzdeki Aylarda Açılacak

16 Ağustos’taki bir röportajda, Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, borcun bu yılın kasım ayına kadar ABD’de fiat ticaretine şifrelemeyi sürdüreceğini doğruladı.

Borsa, Haziran ayında ülkedeki operasyonları durdurdu ve finansal otoritelerin platformda işlem gören bazı kripto para birimi varlıkları üzerindeki düzenleyici belirsizliği gösterdi.


BAM Ticaret Hizmetleriyle Binance Partners

Chang Beng, yani CZ Binance, ABD’de varlığa sahip olmanın büyük bir kripto para birimi piyasasına geçit sağlayacağını ve bu nedenle orada kalma çabalarını sürdürdüğünü söyledi.

Değişimin, ABD düzenleyici engellerini aşmak için BAM Ticaret Hizmetleri ile ortaklık yaparak yasal uyumluluk üzerinde çalıştığını doğruladı.

    CZ, ABD’ye geri dönme sorunuyla ilgili olarak “Ben küresel olarak kripto para birimleri de dahil olmak üzere tüm işletmeler için en büyük pazarlardan biri olduğunu düşünüyorum” dedi. “Orada bir ortağımız olduğu için çok memnunuz, BAM Ticaret hizmetleri, bu nedenle yasal uyumluluk sorunlarını çözmemize yardımcı olabilirler.”

Binance.US Kasım Ayına Kadar Başlayacak

CZ, borsanın ABD müşterileri için yaklaşık bir veya iki ay içinde hazır olacağını söyleyen Binance.US platformunun lansmanını öngördü. Dedi ki

    “Sabit bir tarih vaat etmek istemiyorum, ancak çok fazla iş var ve akıcılıkta bir sürü şey var ama bir iki ay içinde diyeceğim.”

Ancak, yerel ortak henüz bir Bit Lisansı almadığı için New York eyaletinin sakinleri borsada işlem dışı kalacak.


ABD Pazarında Kripto Geleceği

CZ ayrıca, ABD’de devam eden düzenleme belirsizliğini, düzenleyicilerin pazarın büyüklüğü göz önüne alındığında yapacak daha çok şey olduğunu belirterek açıkladı.

    “Kripto yeni bir şey ve yeni şeyler için ABD büyük bir ülke ve çok sayıda düzenleyici kurum ve çok büyük bir pazar büyük bir pazarda düzenlemek zor.”

kriptopara