Binance Blockchain izleme Şirketi Olan Elliptic ile ortaklık kurdu

03.05.2019
65
A+
A-
Binance  Blockchain izleme Şirketi Olan Elliptic ile ortaklık kurdu

Bugün dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance, yakın zamanda uyumluluğunu yükseltmek için bir blockchain izleme şirketi olan Eliptik ile ortaklık kurdu.

Şirket zaten hizmetlerinin uluslararası genişlemesine odaklanıyor, bu yüzden küresel uyumluluk standartlarına uygun olmak kesinlikle önemli olacak.Şirket her zaman birkaç farklı yerlerde yetkililerin talepleri ile uyumlu olmasını sağlamak için Eliptik kullanacaktır.

Samuel Lim, şirketin baş uyum Görevlisi göre, anlaşma özel kara para aklama önlemlerine odaklanacaktır.

Binance şu anda diğer şirketlerle de uyumluluğunu yükseltiyor. Geçen ay şirket, kara para aklama önlemlerine de odaklanan bir blockchain analytics şirketi olan CipherTrace ile işbirliği yaptı.

Lim, CipherTrace, binance için, finansal sektördeki kullanıcı tabanı, düzenleyiciler ve şirketler arasında daha fazla güven oluştururken, sürüşlerini arttırmak ve genişletmek için yararlı olacağını doğruladı. O da yeni ortaklık değişimi tarafından kullanılan existint AML uyum sistemi artırılması ve genişleme yardımcı olmak için önemli olacak nasıl anlattı.

Şirket, son zamanlarda başka bir risk yönetimi başlangıç şirketi olan Identitymind’in yardımını kullandığı başka bir uyumluluk ile ilgili hamleye sahipti. Bu, bu ay gerçekleşen üç uyumla ilgili anlaşmanın ilkiydi.

Binance DEX yakında piyasaya sürülecek, bu yüzden şirketin hizmetlerinin genişlemesi hakkında daha fazla şey düşündüğü normal. Bu nedenle, hizmetlerini daha güvenli ve uyumlu hale getirme çabaları önümüzdeki zamanlarda hayati önem taşıyacaktır.

Bitcoin SV’NİN halka açık yüzlerinden biri olan Craig Wright, yakın zamanda binance’ı teröristlere hizmet vermekle suçladı, bu yüzden bu, değişimin hizmetlerini yükseltmek için iyi bir zaman olarak kabul edilebilir.

Kripto Haber